Real Madryt. Luis Suarez kontra Lucas Vazquez w przerwie derbów. "To są jaja, chłopie" [WIDEO]

Luis Suarez kontra Lucas Vazquez w przerwie derbów Madrytu. "To są jaja, chłopie" [WIDEO]
Hiszpańscy dziennikarze wzięli pod lupę zachowanie Luisa Suareza tuż po zakończeniu pierwszej połowy meczu z Realem Madryt. Gracz Atletico wdał się w wymianę zdań z Lucasem Vazquezem.
Niedzielne derby Madrytu zakończyły się podziałem punktów. Atletico zremisowało z Realem 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Luisa Suareza w 15. minucie. "Królewscy" odpowiedzieli tuż przed końcem, gdy na listę strzelców wpisał się Benzema.
Spotkanie na Wanda Metropolitano obfitowało w wiele starć i potyczek. Piłkarze nie odstawiali nóg w stykowych sytuacjach, nie brakowało też dyskusji i spięć.
Kamery telewizji "Movistar+" wyłapały, jak w przerwie meczu doszło do konfrontacji Luisa Suareza z Lucasem Vazquezem. Obaj zawodnicy postanowili wymienić zdania, gdy schodzili do szatni. Dziennikarzom udało się odtworzyć fragment tej rozmowy. Jej znaczna część jest - niestety - słabo słyszalna.
- Będziecie skarżyć się po lidze z poprzedniego sezonu? To są jaja, chłopie - wypalił Urugwajczyk, wykonując gest sugerujący oszustwo.
- [...] Jeśli będzie inaczej, nie wygracie ligi. Posłuchaj mnie, albo my ją przegramy, albo wy jej nie wygracie - odparł gracz Realu.
- A jak wygraliście w poprzednim sezonie? - dodał Suarez.
Do rozmowy włączył się Mario Hermoso.
- Zjadamy was, zjadamy was - dorzucił piłkarz Atletico.
Następnie Suarez wypowiedział słowa, które wyraźnie oburzyły Vazqueza. Zawodnik "Królewskich" ruszył w stronę rywala, ale w porę powstrzymał go Varane.
Daniel Makarewicz08 Mar 2021 · 11:15
Źródło: Movistar+/realmadryt.pl