Real Madryt o krok od mistrzostwa Hiszpanii! Skromne zwycięstwo z Granadą [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Real Madryt jest już o krok od zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Drużyna Zinedine'a Zidane'a wygrała na wyjeździe z Granadą 2:1.
Real objął prowadzenie już w 10. minucie. "Królewscy" sprawnie wyprowadzili piłkę ze swojej połowy, rozciągnęli akcję na lewą stronę, a atakujący nią Mendy wpadł w pole karne i huknął pod poprzeczkę.
Sześć minut później było 2:0. Karim Benzema zszedł z lewego skrzydła do środka i strzałem przy dalszym słupku trafił do siatki.
Gospodarzy było stać na zdobycie jednej bramki. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Darwin Machis.
Real na dwie kolejki przed końcem ma cztery punkty przewagi nad Barceloną. W czwartek "Królewscy" podejmą Villarreal. Mogą sobie w tym meczu zapewnić mistrzostwo Hiszpanii.
Marcin Karbowski13 Jul 2020 · 23:56