Real Madryt o krok od mistrzostwa Hiszpanii! Skromne zwycięstwo z Granadą [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 13 lip 2020 | 23:56
Real Madryt jest już o krok od zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Drużyna Zinedine'a Zidane'a wygrała na wyjeździe z Granadą 2:1.
Real objął prowadzenie już w 10. minucie. "Królewscy" sprawnie wyprowadzili piłkę ze swojej połowy, rozciągnęli akcję na lewą stronę, a atakujący nią Mendy wpadł w pole karne i huknął pod poprzeczkę.
Sześć minut później było 2:0. Karim Benzema zszedł z lewego skrzydła do środka i strzałem przy dalszym słupku trafił do siatki.
Gospodarzy było stać na zdobycie jednej bramki. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Darwin Machis.
Real na dwie kolejki przed końcem ma cztery punkty przewagi nad Barceloną. W czwartek "Królewscy" podejmą Villarreal. Mogą sobie w tym meczu zapewnić mistrzostwo Hiszpanii.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

0
Świetny gol Mendy'ego. Bramkarz bez szans.
14 lip 2020 | 00:11
0
3pkt zanotowane ale po II połowie chodziłem na czworaka kwadrans po podłodze i gałek ocznych szukałem.
14 lip 2020 | 00:02
0
Benzema życiowa forma w tym sezonie.
14 lip 2020 | 00:01
0
Gra Realu nie powala mimo wszystko liczę że uda im się wyeliminować ciapatych z Shity żeby po dzisiejszej decyzji do głowy im nie przyszło że mogą wygrać LM.
14 lip 2020 | 00:00
Jeszcze trochę a mecze walki będzie się nazywało zidanki albo zizoulki
0
Jeszcze trochę a mecze walki będzie się nazywało zidanki albo zizoulki ale przyznać trzeba, że daje to efekty. Mendy dzisiaj rozwalił system ta bramką.
13 lip 2020 | 23:58