Real Madryt pokonał Sevillę. Dwa gole Casemiro [WIDEO]

Bukharev Oleg/Shutterstock
Autor: Mateusz Jagniaciak 18 sty 2020 | 17:51
Real Madryt pokonał Sevillę FC 2:1 (0:0) w meczu 20. kolejki La Ligi.
Spotkanie w pierwszej połowie nie należało do najciekawszych. Emocje wzbudziła jedynie sytuacja z 30. minuty, kiedy sędzia nie uznał bramki gości.
Bramki przyszły po przerwie. Najpierw Real Madryt wyszedł na prowadzenie po golu Casemiro, który podcinką pokonał Tomasa Vaclika.
Po chwili było 1:1. Luuk de Jong zdobył bramkę wyrównującą po strzale w długi róg bramki "Królewskich".
Gospodarze nie dali za wygraną i szybko odzyskali prowadzenie. Drugiego i zwycięskiego gola w tym meczu strzelił Casemiro.

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 10

18 sty 2020 | 18:10
0
18 sty 2020 | 18:01
0
0
Czemu nigdy nie wrzucacie wszystkich bramek, szczególnie z tak ciekawych meczów?
18 sty 2020 | 17:55
0
Patrząc na gre Jovica w tym meczu nasuwa się jedno pytanie jakim cudem on był warty 60 mln ?
18 sty 2020 | 17:53
0
Brawo Real. Sędzia uratował punkty ale liczy się tylko to, że wpadły 3 punkty. Pierwsze miejsce w tabeli.
18 sty 2020 | 18:00
Jaki sedzia hipokryto jak bramka dla Sevilla kontrowersyjna tego nie wspominasz
0
Jaki sedzia hipokryto jak bramka dla Sevilla kontrowersyjna tego nie wspominasz mowiac juz ilu brakowalo zawodnikow w Realu ale kto nie gra to strzela to jest ekipa
18 sty 2020 | 18:02
Jaki sedzia gosciu jak bramka dla Sevilla kontrowersyjna tego nie wspominasz mowiac juz ilu brakowalo zawodnikow w Realu ale kto nie gra to strzela to jest ekipa
0
Ale masz racje 3 pkt najwazniejsze
18 sty 2020 | 20:51
0
No przecież nie muszę o tym pisać, że Real ławką by teraz wszystkich w La Liga ograł. To nie zmienia faktu, że sędzia okradł Sevillę z gola. Dla nas lepiej ale fakt miał miejsce.
19 sty 2020 | 12:59
0
Jako kibic Barcelony nie zgodzę się. Real był zdecydowanie lepszy w tym meczu, sędzia podjął prawidłową decyzję z pierwszym golem Sevilli, ale myślę że drugiego gola też powinien anulować, ponieważ piłkarz Sevilli dotknął piłkę ręką. Niestety takie błędy sędziowskie się powtarzają, np. w El clasico gdy nie zaliczył dwóch prawidłowych goli Realu.
No nic, trzeba dziś tym razem wygrać uczciwie z Granadą i gonić Real.
19 sty 2020 | 23:33