Real Madryt pewnie wygrał z Celtą Vigo. Toni Kroos z cudownym golem, Luka Modrić z czerwoną kartką [WIDEO]

bestino / shutterstock.com
Real Madryt udanie rozpoczął nowy sezon Primera Division. "Królewscy" wygrali na wyjeździe z Celtą Vigo 3:1, mimo że przez ponad pół godziny grali w "dziesiątkę".
Real objął prowadzenie już w 12. minucie. Po zagraniu Garetha Bale'a piłkę do bramki skierował Karim Benzema.
W końcówce pierwszej połowy Alvaro Odriozola sprokurował zagrożenie pod własną bramką. Rywale odebrali mu piłkę, a w konsekwencji jego błędu do bramki trafił Iago Aspas. Początkowo gol został uznany, ale... tylko na chwilę. Po analizie VAR okazało się, że napastnik Celty był wcześniej na minimalnym spalonym. Widać to na poniższym zdjęciu - Aspas znajduje się w polu karnym.
Real kończył mecz w osłabieniu. W 54. minucie Luca Modrić ostro sfaulował Denisa Suareza. Sędzia po kilku minutach analizy postanowił wyrzucić Chorwata z boiska.
Real mimo osłabienia strzelił drugiego gola. W 61. minucie do siatki trafił Toni Kroos. Niemiec popisał się efektownym strzałem z dystansu.
W 80. minucie Real strzelił trzeciego gola. Tym razem celnym na listę strzelców wpisał się Lucas Vazquez.
Celta honorową bramkę zdobyła w samej końcówce meczu. Wynik meczu ustalił Iker Losada.
Kamil Kaczmarek17 Aug 2019 · 18:07
Źródło: własne, twitter