Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Real Madryt przegrał z Bayernem w debiucie Hazarda. Lewandowski z golem i nagrodą gracza meczu [WIDEO]

Eden Hazard
Źródło zdjęcia: screen z yt

Real Madryt przegrał z Bayernem 1:3 (0:1) w meczu 2019 International Champions Cup. Autorem jednego z trafień dla Bawarczyków był Robert Lewandowski.

Spotkanie należało do ciekawych, w którym obie drużyny tworzyły groźne sytuacje pod bramką rywala. Pierwszą z nich wykorzystała ekipa mistrzów Niemiec.

Rozpaczliwie interweniującą obronę "Królewskich" pokonał Corentin Tolisso, który wpisał się na listę strzelców w 15. minucie spotkania. W kolejnych minutach Real próbował odpowiedzieć.

Aktywny był Eden Hazard, który szukał podaniami kolegów, a także sam starał się zdobyć bramkę. W 38. minucie jego groźny strzał dobrze obronił Manuel Neuer.

Chwilę później świetną okazję do wyrównania miał nieskuteczny w tym spotkaniu Karim Benzema. Francuz nie trafił jednak w piłkę.

W przerwie obie drużyny dokonały mnóstwo zmian, a na boisku zameldowali się m.in. Kubo, Luka Jović czy Robert Lewandowski.

Polski napastnik zdobył gola 21 minut po wejściu. Otrzymał dalekie podanie, które opanował na linii pola karnego Realu, dobrze się obrócił i płaskim strzałem pokonał Keylora Navasa.

Dwie minuty później było już 0:3. Błędy defensywy "Królewskich" Serge Gnabry.

W 81. minucie z boiska wyleciał Sven Ulreich. Niemiec sfaulował wychodzącego na świetną pozycję Rodrygo.

Rzut wolny na gola po kapitalnym strzale zamienił sam poszkodowany.

Bayern ostatecznie wygrał 3:1. Graczem meczu został Robert Lewandowski.

-9
To pokazuje na jakim poziomie jest Real skoro przegrywa z jeszcze słabszym Bayernem.
22 lip 2019 | 00:45
+9
Real dalej gra piach.
21 lip 2019 | 17:03
-13
" Same story again". Spusty nad Drewniakowskim po meczu towarzyskim a po meczach ligi mistrzów szukanie wymówki dlaczego nie istnieje haha
21 lip 2019 | 15:32
+14
BAYERN PREZENTOWAŁ SIE NADSPODZIEWANIE DOBRZE NA TLE PRZECIETNIE GRAJACEGO REALU.
HAZARD BYŁ JEDYNYM JASNIEJSZYM PUNKTEM REALU.
21 lip 2019 | 15:23
+12
Jakby ktoś miał wątpliwości kto lepszy Lewy czy Benzema... Chodź zidane i tak powie że Karim
21 lip 2019 | 16:46
-8
Po meczu o pietruszkę? Serio?
21 lip 2019 | 15:07
to ten Polak ktory w plebiscycie FF byl poza 30tka finalistow? Robert udowodni wszystkim ktorzy z niego zrezygnowali ze popelnili blad nie kupujac go teraz...mysleli ze za stary a on tak naprawde najlepsze 3 sezony bedzie mial teraz. Z jego profesjonalizmem jestem o to spokojny-Pan Pilkarz!
+26
to ten Polak ktory w plebiscycie FF byl poza 30tka finalistow? Robert udowodni wszystkim ktorzy z niego zrezygnowali ze popelnili blad nie kupujac go teraz...mysleli ze za stary a on tak naprawde najlepsze 3 sezony ma przed soba. Z jego profesjonalizmem jestem o to spokojny-Pan Pilkarz!
+1
Lewandowski piłkarzem meczu, ale ja dołożyłbym dodatkową nagrodę dla najlepszego piłkarze Bayernu i powędrowałaby do ... Benzemy. W pierwszej połowie powinien zamknąć macz strzelając hattricka.
21 lip 2019 | 13:56
+12
Ja rozumiem że brat bratu bratem ale Benzyna jest do wywalenia. W pierwszej połowie to zmarnował tyle sytuacji że szok , podania tragedia ,ustawianie się w polu karnym tragedia . Jak taki gość jak Zidana może tego nie widzieć. Ma tyle fajnych pomysłów potrafi dobrze kierować zespołem w szatni ma szacunek ale te jego "francuskie zagrywki " to jest śmiech . Powtarzam to od kilku lat Benzyna był dobry ale do podawania piłek do Ronaldo . Fakt ma nastrzelane te 150 bramek ale w ciągu 10 lat co daje średnią 15 bramek na sezon we wszystkich rozgrywkach czyli jak na dziesiątkę to jest to wg mnie mało i tak . Bale w tym sezonie strzelił 14 A chcą się to pozbyć dlaczego nie można tego zrobić też z nim ? Jest Jovic Mariano Italiano , Assensio który nie pokazał jeszcze wszystkiego co potrafi IMAO więc po co trzymać 30 latka który za 2lata będzie nic nie warty ? Jak dla mnie to w takim Arsenalu czy innym Evertonie mógł by się sprawdzić.
21 lip 2019 | 14:25
+8
Pamiętaj że on ma taśmy na każdego.
21 lip 2019 | 12:44
Lewandowski to prawdziwy dzik mający patent na Real. Co do postawy Galacticos...dalekie od ideału. Benzema to powinien sezon na ławce zacząć a w jego miejsce od pierwszej Jović. Wątpię jedną z czy Zidane zrobiłby to swojemu pupilkowi.
+27
Lewandowski to prawdziwy dzik mający patent na Real. Co do postawy Galacticos...dalekie od ideału. Benzema to powinien sezon na ławce zacząć a w jego miejsce od pierwszej Jović. Wątpię jednak z czy Zidane zrobiłby to swojemu pupilkowi.
21 lip 2019 | 12:34
Ja na miejscu kibiców Realu bym się nie załamywał , po pierwsze był to TYLKO mecz towarzyski w którym nie chodzi o to żeby wygrać , a o to aby przetestować zawodników , formacje , taktykę . Trzeba na wczorajszy mecz z perspektywy kibica Realu spojrzeć z pozytywnej strony . Real w pierwszej połowie w nominalnym składzie tworzył ŚWIETNE sytuacje i gdyby tylko Benzema był skuteczny jak w poprzednim sezonie to do przerwy mogli spokojnie strzelić 2 bramki . W drugiej połowie zabrakło im kogoś kto mógłby rozgrywać i to było bardzo widoczne na boisku , według mnie gdyby taki Kroos czy Modrić zostali na boisku to Real stworzyłby kilka sytuacji po których Jović mógłby oddać strzał , natomiast Jović z tego co mi się wydaje nie miał ani jednej sytuacji na oddanie strzału , natomiast w drugiej połowie na pewno Kubo oraz Rodrygo pokazali że mają talent , i są dobrymi zmiennikami na drugą połowę .Więc , ja nie rozumiem dlaczego niektórzy kibice Realu śmieją się ze swojej drużyny po wczorajszym meczu , to są jak powiedziałem tylko mecze towarzyskie i tak na poważnie Real można oceniać dopiero po pierwszym meczu ligowym .
-12
Ja na miejscu kibiców Realu bym się nie załamywał , po pierwsze był to TYLKO mecz towarzyski w którym nie chodzi o to żeby wygrać , a o to aby przetestować zawodników , formacje , taktykę . Trzeba na wczorajszy mecz z perspektywy kibica Realu spojrzeć z pozytywnej strony . Real w pierwszej połowie w nominalnym składzie tworzył ŚWIETNE sytuacje i gdyby tylko Benzema był skuteczny jak w poprzednim sezonie to do przerwy mogli spokojnie strzelić 2 bramki . W drugiej połowie zabrakło im kogoś kto mógłby rozgrywać i to było bardzo widoczne na boisku , według mnie gdyby taki Kroos czy Modrić zostali na boisku to Real stworzyłby kilka sytuacji po których Jović mógłby oddać strzał , natomiast Jović z tego co mi się wydaje nie miał ani jednej sytuacji na oddanie strzału , natomiast w drugiej połowie na pewno Kubo oraz Rodrygo pokazali że mają talent , i są dobrymi zmiennikami na drugą połowę , więc ja nie rozumiem dlaczego niektórzy kibice Realu śmieją się ze swojej drużyny po wczorajszym meczu , to są jak powiedziałem tylko mecze towarzyskie i tak na poważnie Real można oceniać dopiero po pierwszym meczu ligowym .
21 lip 2019 | 11:55
+38
F.P " Po co nam Lewandowski jak mamy Benzeme" XD
21 lip 2019 | 11:34
+9
Ludzie to był mecz towarzyski a nie finał LM.
21 lip 2019 | 11:31
-7
Real jeszcze się podniesie jak na razie towarzyskie ale ale słabo real zagrał jak tak będzie w lidze to kiepsko to widzę
21 lip 2019 | 11:08
+25
real w formie 😁
21 lip 2019 | 11:29
+7
Dokładnie też tak pomyślałem fan (Realu)
21 lip 2019 | 10:49
-60
Barcelońskie ścierwo już wyzywa Real a żaden z patałachów nie ogarnął, że Bayern tym składem gra praktycznie cały czas a zespół z Madrytu przeszedł gruntowną przemianę. Ehh...
21 lip 2019 | 11:49
+48
Kolego Real w pierwszej połowie postawił praktycznie wyjściowa 11, Bayern grał Arpem,Sanchesem,Martinezem na środku obrony i z Tolisso który nie grał przez rok
21 lip 2019 | 11:50
+34
o jakiej przemianie składu ty gadasz w porównaniu do poprzedniego sezonu to nowym zawodnikiem jest tylko Hazard a wszyscy pozostali grają ze sobą już kilka lat
21 lip 2019 | 11:52
-61
Dalej Barcelońskie kurwy szczekajcie. Sram na was i na wasze pedalskie rodziny.
21 lip 2019 | 11:57
+40
Chciałem Ci napisać coś nieprzyjemnego, ale tak na prawdę, to mi Ciebie żal...
21 lip 2019 | 12:22
+28
Widać typową wypowiedź realowskiego ścierwa.
+52
No. Na Girone może te 300 mln wydane starczy, ale żeby rywalizować z Bayernem czy innymi w Europie to jeszcze z pół miliarda muszą wydać
-9
Szybko wnioski wyciągasz. To był letni sparing. "Żeby rywalizować z Bayernem" - który od dawna wygrywa tylko ogórkową BL?
-7
Nikt nie zwolni Zidane'a. Nie ma takiej opcji.
21 lip 2019 | 12:42
+3
Perez ma na pewno większe zaufanie do Zidane'a niż do takiego Solariego , więc wydaje mi się że Zidane zostałby nawet jakby Real powtórzył poprzedni sezon , ew. odszedłby z własnej woli.
+85
Wchodzi na ostatnie 30 minut i zostaje graczem meczu. Jaki to jest dzik.
21 lip 2019 | 12:10
-13
Nom , szkoda ze w LM nie jest takim dzikiem x kurwa de
21 lip 2019 | 12:23
+19
Oczywiście, że jest. Jeśli takiego Lewandowskiego cały czas kryje 2-3 zawodników to znaczy, że daje swojemu zespołowi ogromną przewagę. Pamiętaj, że Bayern gra na jednego wysuniętego napastnika. Z Mullerem w zespole miał jakieś wsparcie, ale Kovac bardzo rzadko stawia na Mullera w składzie. Zobacz jak wyglądala gra Bayernu kiedy grali James, Muller, Ribery z Lewandowskim. Bywało, że kilka minut od wejścia któregoś z nich Lewy strzelał po fajnej asyście. Bez większych wzmocnień Bayern co roku gra wysoko w LM, od sezonu 2008/2009 Bayern odpada zawsze z późniejszym zwycięzca LM. W ostatnich latach jest tu duża zasługa Lewego.
21 lip 2019 | 16:36
x kurwa de
Bayern potrzebuje zajebistych skrzydłowych a nie napastnika a zwykły gomez czy Mandżurii potrafili z bayernem wygrać ligę mistrzów
Ribery w formie i roben sprawiali , ze bayern każdy klub potrafił zniszczyć.
+2
x kurwa de
Bayern potrzebuje zajebistych skrzydłowych a nie napastnika , bayern z zwykłym gomezem czy mandzukicem potrafił wygrać ligę mistrzów.
21 lip 2019 | 09:23
+44
Benzema znowu w formie :D
21 lip 2019 | 08:56
+101
hehe pokazał im lewy ze ciągle nie maja tego napastnika co potrzeba realowi :PPP
21 lip 2019 | 13:20
-9
Czy ja wiem...... bez niego zdobyli mnóstwo trofeów. Zeszły sezon fatalny, to fakt.
21 lip 2019 | 14:26
+2
Zauważ, że może i faktycznie nie mieli klasycznej "9" gdy sięgali po trofea, ale mieli maszynę do zdobywania goli w postaci Ronaldo. Nie wiem jak wygląda na chwilę obecną Jović, ale gorzej od Benzemy na pewno by się nie prezentował. Osobiście uważam, że Benz powinien pójść na ławkę zamiast Jovicia. Temu właśnie przecież ma służyć to tournee, zgrywać i wkomponowywać zawodników w zespół.
21 lip 2019 | 08:44
+66
Lewandowski z kolejnym golem, widać cały rok w formie.
Jeżeli chodzi o Benzemę to stwierdzę tylko tyle, że dobrze, że Jović jest w drużynie.
+31
Chwilowo rzec by można Houston mamy problem. Ten sam co w poprzednim sezonie tj ze skutecznością.
+2
Benzema zjebał w tym meczu więcej tyle szans, że aż ciężko zliczyć Eden musi się zgrać jeszcze i będzie git Kubo też dobry debiut, a wolny Rodrygo palce lizać.