Real Madryt przegrał z Bayernem w debiucie Hazarda. Lewandowski z golem i nagrodą gracza meczu [WIDEO]

screen z yt
Real Madryt przegrał z Bayernem 1:3 (0:1) w meczu 2019 International Champions Cup. Autorem jednego z trafień dla Bawarczyków był Robert Lewandowski.
Spotkanie należało do ciekawych, w którym obie drużyny tworzyły groźne sytuacje pod bramką rywala. Pierwszą z nich wykorzystała ekipa mistrzów Niemiec.
Rozpaczliwie interweniującą obronę "Królewskich" pokonał Corentin Tolisso, który wpisał się na listę strzelców w 15. minucie spotkania. W kolejnych minutach Real próbował odpowiedzieć.
Aktywny był Eden Hazard, który szukał podaniami kolegów, a także sam starał się zdobyć bramkę. W 38. minucie jego groźny strzał dobrze obronił Manuel Neuer.
Chwilę później świetną okazję do wyrównania miał nieskuteczny w tym spotkaniu Karim Benzema. Francuz nie trafił jednak w piłkę.
W przerwie obie drużyny dokonały mnóstwo zmian, a na boisku zameldowali się m.in. Kubo, Luka Jović czy Robert Lewandowski.
Polski napastnik zdobył gola 21 minut po wejściu. Otrzymał dalekie podanie, które opanował na linii pola karnego Realu, dobrze się obrócił i płaskim strzałem pokonał Keylora Navasa.
Dwie minuty później było już 0:3. Błędy defensywy "Królewskich" Serge Gnabry.
W 81. minucie z boiska wyleciał Sven Ulreich. Niemiec sfaulował wychodzącego na świetną pozycję Rodrygo.
Rzut wolny na gola po kapitalnym strzale zamienił sam poszkodowany.
Bayern ostatecznie wygrał 3:1. Graczem meczu został Robert Lewandowski.