Real Madryt rozpoczął nowy sezon od straty punktów. Bezbramkowy remis z Realem Sociedad

Ledwo rozpoczął się nowy sezon w Primera Division, a Real Madryt już stracił punkty. "Królewscy" zremisowali na wyjeździe z Realem Sociedad 0:0.
Real Madryt dziś rozegrał pierwsze spotkanie w nowym sezonie Primera Division. "Królewscy", którzy bronią mistrzowskiego tytułu, do rywalizacji przystąpili z tygodniowym opóźnieniem z powodu uczestnictwa w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Podopieczni Zinedine'a Zidane'a od samego początku starali się dyktować warunki. W ich grze brakowało jednak konkretów pod bramką rywali. W 14. minucie uderzał Benzema, ale golkiper gospodarzy nie dał się zaskoczyć.
Pod koniec pierwszej połowy niespodziewanie do głosu doszli gracze Realu Sociedad, którzy do tej pory skupiali się na defensywie. Wówczas Courtois w sytuacji sam na sam zatrzymał Isaka.
Po przerwie golkiper Realu Madryt miał sporo szczęścia, gdy Barrenetxea uderzył tuż obok słupka. "Królewscy" odpowiedzieli za sprawą Benzemy, ale strzał snajpera wybronił Remiro.
Podopieczni Zinedine'a Zidane'a nie mieli pomysłu na sforsowanie dobrze ustawionej defensywy gospodarzy. Aktywny był Vinicius, ale bramki nie padły i ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.
Daniel Makarewicz20 Sep 2020 · 22:50