Real Madryt wygrał w hicie Ligi Mistrzów! Porażka Liverpoolu! Lokomotiw zatrzymał Atletico [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 25 lis 2020 | 22:54
Za nami czwarta kolejka Ligi Mistrzów. W najciekawszym starciu środowej serii spotkań Inter Mediolan przegrał z Realem Madryt. Zwycięstwa zanotowały za to ekipy Bayernu i Ajaksu. Niespodziewanie punkty straciły zespoły Atletico i Liverpoolu. "The Reds" zostali poskromieni przez Atalantę.
GRUPA A
Bayern Monachium zapewnił sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. "Die Roten" dziś uporali się z Red Bullem Salzburg.
Podopieczni Hansiego Flicka spotkanie rozpoczęli dość niemrawo. Szoboszlai wyszedł sam na sam z Neuerem, ale posłał piłkę nad wysoko nad poprzeczką. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 42. minucie. Wówczas Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców. Polak z bliska dobił piłkę po uderzeniu Muellera.
Po przerwie "Die Roten" podwyższyli prowadzenie. We własnym polu karnym niefortunnie interweniował Wober. W efekcie pokonał własnego bramkarza.
Sytuacja gospodarzy nieco skomplikowała się w 66. minucie, gdy za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Roca. Osłabiony Bayern nic sobie z tego nie robił. Coman zagrał do Sane, a ten głową umieścił piłkę w siatce
Honorowego gola dla przyjezdnych zdobył Berisha i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

śr. wiek: 25.6 lat
Atletico Madryt znów nie znalazło recepty na defensywę Lokomotiwu. Po pierwszej połowie podopieczni Diego Simeone powinni prowadzić 3:0. Tymczasem na przerwę schodzili przy bezbramkowym remisie. Duża w tym zasługa Macieja Rybusa i golkipera "Parowozów".
Lokomotiw dzielnie się bronił w kolejnych minutach. Ani Marcos Llorente, ani Yannick Carrasco nie byli w stanie pokonać Guilherme. Dopiero w 68. minucie przełamał niemoc i skierował piłkę do siatki. Po analizie VAR gol nie został jednak uznany.
Ostatecznie Lokomotiw po heroicznej walce wywalczył jeden punkt.

GRUPA B
Spotkanie Realu Madryt z Interem Mediolan był zapowiadane jako hit czwartej serii spotkań w Lidze Mistrzów. Podopieczni Antonio Conte mieli nóż na gardle. Na koniec po trzech meczach mieli tylko dwa punkty. W starciu z "Królewskimi" jednak zawiedli.
Piłkarze Realu objęli prowadzenie już w 7. minucie. Jedenastkę na gola zamienił Eden Hazard. Inter grał źle i miał mnóstwo szczęścia, że nie stracił kolejnych bramek. W 33. minucie sytuacja Interu skomplikowała się jeszcze bardziej. Arturo Vidal domagał się rzutu karnego i wdał się w pyskówkę z arbitrem. W efekcie w siedem sekund zobaczył dwie żółte kartki i wyleciał z boiska.
Real Madryt w takiej sytuacji nie mógł wypuścić trzech punktów z rąk. I rzeczywiście - w 59. minucie Inter stracił kolejną bramkę. Wejście smoka zanotował Rodrygo. Brazylijczyk trafił do siatki tuż po tym, jak zastąpił Mariano.
"Królewscy" dzięki wygranej awansowali na drugą pozycję w grupie. Na swoim koncie mają 7 punktów. O trzy "oczka" wyprzedzają Szachtar. Inter z dwoma punktami okupuje ostatnią lokatę.

śr. wiek: 26.3 lat
W innym meczu tej grupy Borussia Moenchengladbach pokonała Szachtar Donieck. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0.
GRUPA C
Kolejna porażka Olympique Marsylia w Lidze Mistrzów. Tym razem ekipa z Ligue 1 przegrała z FC Porto. Przyjezdni w pierwszej połowie stworzyli dwie groźne sytuacje i po jednej z nich wyszli na prowadzenie. Sanusi dobił piłkę do pustej bramki w zamieszaniu podbramkowym.
W 72. minucie rzut karny wykorzystał Sergio Oliveira i stało się jasne, że trzy punkty powędrują na konto portugalskiego zespołu.
Obie ekipy kończyły mecz w "dziesiątkę". Boisko po dwóch żółtych kartkach opuścili Balerdi i Grujić.

śr. wiek: 25.5 lat
W innym meczu tej grupy Olympiakos przegrał z Manchesterem City 0:1. "The Citizens" tym samym zapewnili sobie udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
GRUPA D
Liverpool w pierwszym starciu z Atalantą rozbili rywali 5:0. Dziś ekipa z Bergamo wyciągnęła wnioski z tamtej porażki i postawiła się mistrzom Anglii.
Już w 9. minucie bliski szczęścia był Gosens, ale po jego uderzeniu klasę pokazał Alisson. "The Reds" odpowiedzieli za sprawą Salaha. Ten jednak nie trafił w światło bramki w dogodnej sytuacji.
Kwadrans po przerwie padła pierwsza bramka. Do siatki trafił Ilicić, który wyprzedził obrońcę i uprzedził Alissona. Cztery minuty później było już 0:2. Tym razem na listę strzelców wpisał się Gosens. 26-latek był zupełnie niepilnowany na piątym metrze.
"The Reds" nie byli w stanie na to odpowiedzieć i w efekcie przegrali 0:2.

śr. wiek: 27.8 lat
Ajax Amsterdam pokonał na własnym boisku Midtjylland. W pierwszej połowie przeważali gospodarze, ale brakowało im wykończenia w polu karnym rywali. Holenderska ekipa wyszła na prowadzenie już po przerwie.
W 47. minucie Gravenberch wpisał się na listę strzelców. Kilka chwil później piłkarze Ajaksu zadali kolejny cios. Do siatki trafił Mazaraoui.
Ajax ostatecznie wygrał 3:1. Dla ekipy z Amsterdamu gola zdobył Neres. Goście odpowiedzieli za sprawą Mabila.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Mam trzy wnioski co do meczu Inter - Real
1) karny dla Realu - ewidentny, był kontakt utrudniający przeprowadzenie akcji, a nawet zatrzymujący ją, w takim wypadku innej decyzji być nie może.
2) karny dla Interu - tutaj z kolei nie ma mowy o karnym, ewidentna symulują, Vidal się potknął bez żadnego kontaktu.
3) to właściwie taki wniosek-pytanie - Vidal w dość perfidny sposób chciał wymusić karnego, za co dostał żółtą, zgodnie z przepisami, lecz kiedy mu się nie udało to wdał się, nie wiadomo po co w pyskówkę do sędziego, za co dostał czerwoną, zgodnie z przepisami - i teraz pytanie, myślę że adresaci po przeczytaniu będą wiedzieli że to do nich - To jest to słynne DNA Barcelony, o którym się tyle mówi ?

Jeszcze krótkie podsumowanie
Inter zasłużył na więcej, grali przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo, gdyby Real to wykorzystał, to mogłaby paść nawet piątka, choć Real też jakoś wybitnie nie zagrał
26 lis 2020 | 08:26
0
Vidal ma tyle wspólnego z Barceloną co Malcom. Do dziś nie wiadomo jak i po co do Barcelony trafił, a Barceloną sobie mordy nie wycieraj marny chłoptasiu. Wyczuć można kompleks z twojej wypowiedzi, bo zamiast cieszyć się z wygranej swojej drużyny, to widzisz tylko Barcelonę.
26 lis 2020 | 09:14
Czas na małe sprostowanie
- jestem kibicem Realu, ale też nie jestem jakimś antyfanem Barcelony, uważam ich za klub z bogatą historią i osiągnięciami i za to ich szanuje, a że czasami obśmiewam to co się akurat dzieje w klubie - to jak wiely innych ludzi
- wielokrotnie przy transferach spotkałem się z twierdzeniem ,, dobrze że on tam trafił, ma w sobie DNA tego klubu", tak było np. przy przyjściu Vidala do Barcelony , i gdy widzę coś takiego jak wczoraj to nóż się w kieszeni otwiera, myślę sobie ,,kurwa, to jest to DNA ?"
I było by tak w przypadku każdego innego piłkarza, każdego innego klubu, a że trafiło akurat na Barcelone - nie moja wina

Także nie uważam, żebym miał jakieś kompleksy, tym bardziej że nie mam powodów by je mieć

A co do radości ze zwycięstwa swojej drużyny - jest, ale umiarkowana bo tak jak pisałem, Real wybitnego meczu nie zagrał i wciąż jest dużo do poprawy - i tak to widzę
0

26 lis 2020 | 11:40
0
Vidal I DNA Barcelony? Nie wiem gdzie ty to wyczytałeś, to zwykły przecinak jest, nie ta technika użytkowa, już Ci napisałem, że do FC Barcelony trafił z przypadku, zresztą połowa obecnej kadry nie zasługuje na to by być w tym klubie. Nie pisz o szacunku bo naśmiewaniem okazujesz jego brak, a to czyny świadczą o człowieku.
26 lis 2020 | 13:00
0
Niby masz rację tylko że tak jak pisałem ja nie naśmiewam się bezpośrednio z klubu, a raczej z niektórych sytuacji dziejących się tam, oraz ludzi za nie odpowiedzialnych - to tak jak np. ktoś wyśmiewa Mioduskiego, ale to nie znaczy że bezpośrednio naśmiewa się z Legii - a że to wszystko wiąże się z samym klubem, na to już nic nie poradzimy.
A w samym naśmiewaniu bardziej chodzi o pokazanie jaka szkoda że takie rzeczy dzieją się w takim klubie.
26 lis 2020 | 09:19
I tak jeszcze a propos kompleksów, szanuje Barcelonę jako klub, ale jeśli chodzi o społeczność kibiców to czasami mam zgoła odmienne zdanie, bo jeśli chodzi o kompleksy to do ,,NIEKTÓRYCH" nikt nie ma podjazdu
0
26 lis 2020 | 11:42
0
Kibiców FC Barcelony i Realu Madryt jest niewielu, większość to fanboje Messiego i Ronaldo, którzy wykłócają się który jest lepszy, a papę drą jedynie po el classico.
26 lis 2020 | 00:07
0
Liverpool olal , ten mecz . Mysleli jak wygrali pierwszy wysoko , to sie Atalanta podlozy. Nic z tych rzeczy . Nowy mecz gramy do 90 + minut , a nie takie cos...
26 lis 2020 | 01:13
0
bzdura, liverpool nie olał tego meczu, kontuzje i brak doświadczenia zmienników zrobily swoje, porównaj skład z poprzedniego meczu do tego wczorajszego, brak gomeza, robertsona i trenta, czyli nie licząc gomeza dwójki zawodników z największą liczbą asyst w ostatnim czasie
25 lis 2020 | 23:43
0
Dzisiaj na serio czerwona środa :D 5 czerwonych kartek w ciągu tylu meczy , nieźle
25 lis 2020 | 23:39
0
Nie zabrakło sensacji, walki i goli, czekam na 1/16, oj będzie ogień ;p
25 lis 2020 | 23:28
0
Szkoda, bo byłem za Interem, ale za to co zagrali, to nie zasłużyli nawet na 1 punkt w tym meczu.
25 lis 2020 | 23:24
Nie dziwie się Vidalowi bo chłop ma w pamięci jak sędziowie faworyzowali Real w starciach z Bayernem jak dostał niesłuszną żółtą za faul po którym trafił czyściutko w piłkę i wyleciał z boiska niesprawiedliwe a wcześniej nie wyleciał Casemiro za ewidentny faul przez to Bayern musiał grać dogrywkę w której Ronaldo strzelił chyba 2 bramko ze spalonego czy był karny? Co uważacie
0
Nie dziwie się Vidalowi bo chłop ma w pamięci jak sędziowie faworyzowali Real w starciach z Bayernem jak dostał niesłuszną żółtą za faul po którym trafił czyściutko w piłkę i wyleciał z boiska niesprawiedliwe a wcześniej nie wyleciał Casemiro za ewidentny faul przez to Bayern musiał grać dogrywkę w 10tke której Ronaldo strzelił chyba 2 bramko ze spalonego czy był karny? Co uważacie
25 lis 2020 | 23:27
0
Gdyby ten karny dotyczył Realu to sędzia oczywiście by to gwizdnął
26 lis 2020 | 08:14
0
Racja. Vidal nie powinien dostać 2 żółtych, tylko czerwoną za faul na Isco w ok 30 minucie meczu.
26 lis 2020 | 08:29
0
Ja myślę, że mu tamta sytuacja koło chuja lata. Vidal to zwykły clown i tyle. Chleje wódę po dyskotekach i rozwala siano po kasynach. To takie połączenie dwóch innych głąbów - Peszki i Grosickiego.
25 lis 2020 | 23:23
0
Realowi sędziowie zdobyli 3 punkty. Chyba Real w tym roku został wybrany do zdobycia pucharu.
25 lis 2020 | 23:18