Czat

Multiliga ze środowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Oto komplet wyników:

90+7'

Bayern - Salzburg: Koniec! Bayern wygrywa 3:1 i jest już w fazie pucharowej!

90+6'

Bayern - Salzburg: Adeyemi wyszedł sam na sam z Neuerem. Broni bramkarz, ale i tak był spalony.

90+5'

Atletico - Lokomotiw: Koniec! 0:0, Hiszpanie tracą punkty!

90+5'

Marsylia - FC Porto: Koniec! 2:0 dla gości, Portugalczycy jedną nogą w fazie pucharowej!

90+4'

Inter - Real: Koniec! "Królewscy" wygrywają 2:0 i są na drugim miejscu w tabeli!

90+4'

Ajax - Midtjylland: Koniec! Ajax wygrywa 3:1! Sytuacja w grupie D robi się arcyciekawa.

90+3'

Liverpool - Atalanta: Koniec meczu! 0:2 i spora niespodzianka na Anfield!

90+2'

Liverpool - Atalanta:

90+1'

Bayern - Salzburg: Aż sześć minut doliczył arbiter. Wszystko przez długą analizę VAR po golu na 3:1.

90'

Ajax - Midtjylland: Schiatcehnko z czerwoną kartką za ostry faul.

89'

Bayern - Salzburg: Uderzenie z rzutu wolnego niecelne. Od bramki zacznie Neuer.

88'

Bayern - Salzburg: Rzut wolny dla gości, Alaba faulował Berishę.

87'

Bayern - Salzburg: Rzut rożny dla Bayernu. Nie spieszą się gospodarze.

86'

Inter - Real: Rodrygo był zaangażowany w dziewięć goli Realu w Lidze Mistrzów. To o cztery więcej niż w La Liga.

85'

Inter - Real:

84

Bayern - Salzburg: Ogromne szczęście Bayernu! Sucić z ostrego kąta nie trafił do pustej bramki. Brakowało centymetrów!

82'

Inter - Real: Wynik 0:2 oznacza, że "Nerazzurri" praktycznie żegnają się z Ligą Mistrzów. Musieliby wygrać dwa ostatnie mecze i liczyć na dwie porażki Realu.

81'

Bayern - Salzburg: Uderzenie Lewandowskiego z pola karnego, dobrze broni Stanković.

80'

Bayern - Salzburg: Trwają ataki gości. Teraz Berisha trafił jednak prosto w Neuera.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN