Real rozgromił Sevillę. Pięć goli "Królewskich" w pierwszej połowie!

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Real Madryt pewnie wygrał u siebie z Sevillą 5:0 w drugim sobotnim meczu hiszpańskiej La Liga. "Królewscy" wszystkie bramki zdobyli w pierwszej połowie.
Strzelanie rozpoczął Nacho, który wykorzystał nieporozumienie obrońców gości i z bliska trafił do siatki. Potem dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo. Najpierw trafił w sytuacji sam na sam, po podaniu Marco Asensio. Następnie wykorzystał rzut karny. Swojego gola strzelił także Toni Kroos, a rezultat ustalił tuż przed przerwą Achraf Hakimi.
"Los Blancos" zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą pięć punktów do liderującej FC Barcelony, która w niedzielę zagra na wyjeździe z Villarreal CF. W następnej kolejce rozegrane zostanie "El Classico" na Santiago Bernabeu.
Natomiast zespół z Andaluzji plasuje się na piątej pozycji, mając trzy "oczka" mniej od "Królewskich". Jego kolejnym ligowym rywalem będzie UD Levante.