Real upokorzony na Santiago Bernabeu! Sensacyjna porażka Romy [WIDEO]

Anton_Ivanov/Shutterstock
Real Madryt wysoko przegrał na Santiago Bernabeu 0:3 z CSKA Moskwa, a AS Roma uległa Viktorii Pilzno 1:2 w ostatnich meczach grupy G Ligi Mistrzów.
Pierwsza połowa spotkania na Santiago Bernabeu miała zupełnie niespodziewany przebieg. W 37 minucie Rosjan na prowadzenie wyprowadził Fiodor Czałow po technicznym uderzeniu z piętnastego metra.
Jeszcze przed przerwą było 2:0 dla CSKA. Najpierw strzał Mario Fernandesa wybił Courtois, ale wobec dobitki Szczennikowa był już bezradny.
Goście podwyższyli jeszcze prowadzenie w 73 minucie. Płaskim strzałem z pola karnego belgijskiego bramkarza Realu pokonał Sigurdsson.
Składy meczowe:
Niespodziewanie było również w Pilznie. To Viktoria strzeliła jako pierwsza. W 62 minucie gospodarze wyprowadzili szybką kontrę. Kopic wbiegł w pole karne, wyłożył piłkę Kovarikowi, a ten trafił do pustej bramki.
Czesi z prowadzenia cieszyli się jednak tylko sześć minut. Santon zagrał na linię pola karnego do Undera, a ten precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
W 73 minucie gospodarze znowu wygrywali. Tym razem do bramki włoskiej drużyny trafił Chory, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.
Pierwsze miejsce w grupie G z 12 punktami zajął Real Madryt. Druga pozycja przypadła AS Romie. W Lidze Europy zagra natomiast Viktoria Pilzno, a tabelę zamknęło CSKA, które dwukrotnie pokonało "Królewskich".
Jakub Kreśliński12 Dec 2018 · 20:46