Real Valladolid wciąż bez zwycięstwa. Trzy bramki w dziewięć minut

Brais Seara / Shutterstock
Real Valladolid zremisował u siebie z CD Leganes 2:2 (1:2) w pierwszym meczu 19. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to już dziewiąty podział punktów w tym sezonie.
Goście prowadzili od 4. minuty kiedy Martin Braithwaite uderzył skutecznie na wślizgu po dośrodkowaniu Youssefa En Nesyriego. Real odpowiedział bardzo szybko. Enes Unal trafił z bliska po podaniu Sergio Guardioli.
W 13. minucie Leganes wygrywało już 2:1. Tym razem Roque Mesa wbiegł w odpowiednim momencie w pole karne i oddał skuteczny strzał.
Zespół z Walencji długo utrzymywał korzystny wynik, ale w 79. minucie ponownie przypomniał o sobie Unal. Turek wyskoczył najwyżej na jedenastym metrze i trafił do siatki głową.
Real Valladolid zremisował dziewiąty mecz w sezonie i nie wygrał siódmego spotkania z rzędu. W tabeli La Liga jest czternasty z dorobkiem 21 punktów.
CD Leganes walczy o utrzymanie, zajmuje przedostatnie, 19. miejsce i ma na koncie 14 punktów. To czwarty kolejny mecz bez porażki dla "Los Pepineros".
Maciej Pietrasik03 Jan 2020 · 21:06