Real wraca na właściwe tory! "Królewscy" nie dali szans Valencii!

Marcos Mesa Sam Wordley/Shutterstock
Real Madryt wygrał 4:1 na wyjeździe z Valencią w 21 kolejce LaLiga.
Pełną relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
"Królewscy" prowadzenie objęli za sprawą Cristiano Ronaldo w 16 minucie. Portugalczyk został sfaulowany w polu karnym, a następnie wykorzystał rzut karny.
Jeszcze w pierwszej połowie goście trafili po raz drugi. Arbiter uznał, że było przewinienie na Karimie Benzemie w polu karnym. Do jedenastki po razu drugi podszedł Ronaldo i było 2:0.
W 59 minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Mina wykorzystał zagranie Parejo z rzutu rożnego, świetnie zachowując się w polu karnym i jako pierwszy dopadając do piłki.
W końcówce spotkania podopieczni Zinedine Zidane'a dwukrotnie jeszcze trafili do bramki rywala. Najpierw po świetnej dwójkowej akcji Marcelo z Asensio, ten pierwszy pewnym strzałem pokonał Neto. Pięć minut później bramkę po precyzyjnym strzale sprzed pola karnego zdobył Kroos.
Podopieczni Zinedine'a Zidane'a zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli La Liga, z kolei piłkarze Marcelino z dwoma punktami przewagi plasują się na trzeciej pozycji.