Real Madryt z awansem w Pucharze Króla. Gareth Bale wreszcie strzelił gola [WIDEO]

Brais Seara / shutterstock.com
Real Madryt awansował do 1/8 finału Pucharu Króla. Piłkarze Zinedine'a Zidane'a wygrali na wyjeździe z Unionistas Salamanca 3:1.
"Królewscy" objęli prowadzenie w 18. Do bramki trafił wówczas Gareth Bale. Walijczyk na gola w barwach klubu czekał ponad cztery miesiące.
Kolejne bramki padły po przerwie. Najpierw dla gospodarzy - chwilę po wejściu na boisko bramkę zdobył Alvaro Romero. Hiszpan popisał się piękną akcją i precyzyjnym strzałem pokonał Areolę.
Piłkarze z Salamanki z remisu cieszyli się tylko przez pięć minut. Cios zadali sobie sami - do własnej bramki trafił Gongora. Real dobił rywala już w doliczonym czasie gry. Gola strzelił Brahim Diaz.
Marcin Karbowski22 Jan 2020 · 22:53