25 maj 2022 | 21:00 (zakończony)
Istvan Kovacs
Faza rozgrywek
Finał

AS Roma - Feyenoord relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Gratulacje dla AS Romy!

Roma wygrywa Ligę Konferencji Europy!

Podopieczni Jose Mourinho skromnie pokonali 1:0 Feyenoord Rotterdam i sięgnęli po pierwsze trofeum od 2008 roku. Bohaterem rzymian okazał się Nicolo Zaniolo. W podstawowym składzie Romy wystąpił reprezentant Polski - Nicola Zalewski.

90'+4'

Minuta...

90'+3'

Roma wybiła piłkę z własnej szesnastki.

90'+3'

Bramkarz Feyenoordu w polu karnym Romy.

90'+3'

Rzut wolny z bocznego sektora boiska dla Feyenoordu.

90'+2'

Linssen nie doszedł do piłki po wygranym pojedynku główkowym ze Smallingiem przez Dessersa!

90'+1'

Aut dla Feyenoordu na wysokości pola karnego Romy.

90'

PIĘĆ MINUT DOLICZONEGO CZASU GRY

90'

Roma jest tak blisko...

89'

I jeszcze zmiany w Romie. Zeszli Karsdorp i Abraham. W ich miejsce Vina i Shomurodov.

88'

Za Malacię Jahanbakhsh. Wszystko na jedną kartę.

88'

Zmiana w Feyenoordzie. Walemark za Koekcue.

87'

Faulowany Abraham. Znakomita praca napastnika Romy.

86'

Roma zmęczona. Ale Feyenoord bez pomysłu.

85'

Blisko drugiej bramki dla Romy! Bijlow obronił strzał z obrębu pola karnego Pellegriniego!

85'

Karsdorp prosi o zmianę.

84'

Żółta kartka dla Rui Patricio. Za opóźnianie gry.

83'

Fatalne dośrodkowanie Pedersena. Aut bramkowy.

82'

Sinisterra znalazł przestrzeń do oddania strzału. Piłka poleciała jednak dokładnie tam, gdzie stał Rui Patricio.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
1535 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
830 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo, 10 PLN freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny