Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Atromitos Ateny - Legia Warszawa relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji]

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
19:53

Legia Warszawa wygrała w Atenach 2:0 i awansowała do kolejnej rundy eliminacji LE. Dziękujemy za uwagę.

90+4'

KONIEC!

90+4'

Mógł być kontaktowy gol dla gospodarzy! Majecki w ostatniej chwili odbił piłkę, świetny refleks!

90+4'

Rozpoczęła się ostatnia minuta doliczonego czasu gry.

90+3'

Jeszcze chwila i sędzia sięgnie po gwizdek, by zakończyć to spotkanie.

90+2'

Gospodarze rzucili się do ataku, ale defensorzy Legii wybijają piłkę. Gospodarze wciąż w posiadaniu futbolówki.

90+1'

Trwa już doliczony czas gry. Legioniści przetrzymują piłkę na połowie rywali.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Takie sceny na trybunach.

88'

Spotkanie powoli dobiega końca. Sędzia z pewnością doliczy kilka minut.

87'

Przerwa w grze. Katranis ucierpiał w jednym ze starć i leży na boisku.

87'
86'

Mogło być 3:0! Piłka od Kulenovicia do Carlitosa, ale strzał został zablokowany!

86'

Tu już nic złego się nie wydarzy. Nagy wymusił faul i kartkę dla Katranisa.

84'

Gospodarze wciąż liczą na bramkę kontraktową. Ich dośrodkowanie zostało zablokowane przez Kulenovicia i będzie rożny.

82'
81'

Nagy uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale wprost w bramkarza. Zero zaskoczenia.

81'
79'

Ostatnie minuty są typowo na przeczekanie. Na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Brakuje dobrych zagrań i składnych akcji.