Barcelona - Viktoria Pilzno, Napoli - Liverpool, Inter - Bayern relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo.

KONIEC
KONIEC
KONIEC

Szymon Marciniak kończy mecz. Trzy gole w doliczonym czasie gry i Atletico wygrywa z Porto 2:1!

90+10'

NIESAMOWITA KOŃCOWKA MECZU! Griezmann zdobywa gola dla Atletico!

90+10'

ATL - POR: Ostatni rzut rożny dla Atletico?

90+9'

ATL - POR: Correa uderza z dystansu, ale Porto blokuje i wychodzi z kontrą. Ta jest jednak nieudana.

90+7'

Dośrodkowanie Atletico z lewej strony, ale pewne wyjście bramkarza Porto.

90+5'

Niesamowite! Rzut karny dla Porto, podyktowany przez Szymona Marciniaka po ręce Hermoso. Do piłki podchodzi Uribe i wyrównuje stan spotkania

Pierwszy gracz z trzema hattrickami dla trzech różnych klubów w Lidze Mistrzów

90+1'

A w Madrycie doliczono aż dziewięć minut do regulaminowego czasu gry.

KONIEC

BAR - VIK: W końcówce Barcelona miała jeszcze okazje, ale ostatecznie nie strzeliła szóstego gola i pokonała Viktorię 5:1! Trzy gole Roberta Lewandowskiego!

KONIEC

NAP - LIV: Napoli nokautuje Liverpool 4:1. Dwa gole i asysta Piotra Zielińskiego.

KONIEC

TOT - OLY: Spurs po dość przeciętnej grze pokonują Olympique Marsylia, dzięki dwóm golom rezerwowego Richarlisona.

90+2'

ATL - POR: Hermoso daje prowadzenie ekipie Diego Simeone!

KONIEC

INT - BAY: Koniec spotkania w Mediolanie. Bayern komfortowo wygrywa z ekipą Nerazzurrich 2:0.

KONIEC

Koniec spotkania w Bruggii. Pogrążony w kryzysie Bayer przegrywa z gospodarzami 0:1. Bramka wyrównująca Schicka w drugiej połowie nie została uznana.

90'

BAR - VIK: Błąd Kounde i Viktoria ma do dyspozycji rzut rożny.

89'

NAP - LIV: Groźna akcja Liverpoolu, ale piłka w pole karne jest jednak za wysoka. Wybija ją di Lorenzo.

86'

NAP - LIV: Próbuje atakować Liverpool, ale robi to nieudolnie. Za chwilę z kontrą wychodzi Zerbin, tym razem jednak dobrze spisuje się Alisson.

Bukmacherzy

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny