Bayer Leverkusen - Bayern Monachium Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
90+5'

KONIEC! Bayern po bardzo dobrym spotkaniu wygrywa w Leverkusen 4:2. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski. Ekipa "Die Roten" jest o krok od mistrzowskiego tytułu.

90+4'

Perisić w pole karne. Piłka nie dociera do Lewandowskiego. Będzie rzut rożny.

90+3'

Rzut wolny dla Bayernu.

90+2'

Gol na 2:4.

90+1'

Sędzia dolicza cztery minuty.

90'

2:4! Wirtz! Bardzo ładna akcja nastolatka. Zakręcił rywalami i uderzył po długim słupku.

89'

Lewandowski pada w polu karnym pod naciskiem dwóch rywali. Arbiter nie wskazuje na wapno.

88'

Diaby w odpowiedzi rusza na lewej flance, podaje do środka, ale nie było tam żadnego z partnerów.

88'

Ależ rajd Lewego! Przedarł się do końcowej linii, ale nie zdążył dobrze odegrać, bo obok niego pojawili się rywale.

87'

Lucas Hernandez za Daviesa.

86'

Perisić do Lewandowskiego. Ale nic z tego. Chwila i kolejna centra, Lewy uprzedzony przez jednego z rywali.

85'

Bayern ma wszystko pod kontrolą. Płynnie wymienia kolejne podania. Do przodu, do tyłu, na lewo, na prawo. To przypomina mecz towarzyski.

84'
83'

Dobra akcja gospodarzy. Volland zablokowany, Wirtz po chwili uderza prosto w Neuera.

82'

Prosta strata Kimmicha, ale Thiago zdążył zaasekurować partnerów.

81'

Demirbay z rzutu rożnego wprost na głowę defensora "Die Roten".

80'

Diaby ruszył na przebój i próbował zaskoczyć Neuera, ale golkiper zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.

79'

Bayer przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Dużo walki w strefie środkowej i niewiele więcej.

78'

Volland za Alario.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka