1 - 5
17 paź 2021 | 15:30 (zakończony)

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
90'

Koniec. Leverkusen - Bayern 1:5.

89'

Znów groźnie! Kimmich zakręcił piłkę w kierunku dalszego słupka, ale pomylił się o metr.

87'

Piłka w bramce Bayernu,a le gola nie ma. Alario był na spalonym.

85'

Coman przechwycił piłkę i wpadł w pole karne - kopnął jednak prosto w Hradecky'ego.

83'

Ruszył Bellarabi na bramkę, ale Neuer zatrzymał jego szarżę.

81'

Musiala przyspieszył grę do Comana, ten wstrzelił piłkę w pole bramkowe, ale Hradecky pewnie ją złapał.

79'

Zmiany w Leverkusen: Alario za Schicka, Retsos za Wirtza.

77'

Bayern długo bawił się piłką w polu karnym, nie zdołał jednak oddać strzału.

75'

Powinien być gol dla Bayernu! Niekryty Sane główkował z jedenastu metrów, ale nie trafił w bramkę.

74'

Sabitzer z dystansu - broni Hradecky.

74'

Coman dryblował w polu karnym, ale obrońcy zabrali mu piłkę.

72'

Zmiana w Bayernie: Richards za Suele.

72'

Fatalne dośrodkowanie Schicka. Kolejna akcja zmarnowana.

72'

Długo przy piłce jest Leverkusen, ale nie ma pomysłu, jak zagrozić bramce Neuera.

70'

Tak padł jedyny na razie gol dla Leverkusen.

69'

Bayern zdjął nogę z gazu, ale gospodarze i tak nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

68'

Dwa strzały Suele z dystansu - drugi z nich bez problemu obronił Hradecky.

67'

Sane uderzał z dystansu - bardzo niecelnie.

66'

Znowu za mocne dośrodkowanie w pole karne Bayernu. Teraz funkcję środkowego napastnika pełni Gnabry.

64'

Nagelsmann oszczędza gwiazdy: Lewandowski i Mueller schodzą, za nich Musiala i Coman.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI