4 - 2
06 mar 2021 | 18:30 (zakończony)

Bayern Monachium - Borussia Dortmund relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
90+4'

Koniec spotkania! Bayern wygrał z Borussią 4:2, Robert Lewandowski ustrzelił hat-tricka!

90+3'

Alaba zagrał w pole karne, ale nie przejął piłki Goretzka.

90+2'

Jeszcze uderzenie Suele, piłka w rękach Hitza.

90+1'

Mamy podwójną zmianę w Bayernie. Weszli Choupo-Moting i Hernandez, zeszli Mueller i Sane.

90+1'

Trzy minuty doliczył arbiter.

90+1'
90'

"Lewy" dobija Borussię i kompletuje hat-tricka! Polak zaskoczył rywali uderzeniem sprzed pola karnego!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! LEWANDOWSKI PO RAZ TRZECI!

89'

Mueller dośrodkował w pole karne, obrońca Borussii wybił piłkę pod nogi Goretzki, a ten oddał precyzyjny strzał, nie dając szans Hitzowi!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BAYERNU! GORETZKA!

88'
87'

Tigges uderzał z bardzo dużej odległości, widząc wysuniętego Neuera. Golkiper złapał jednak piłkę.

87'

W końcówce coraz mocniej naciska Bayern, a Borussia momentami broni się rozpaczliwie, lecz skutecznie.

85'

Błąd Moreya przed własną bramką naprawiony przez Bellinghama. Anglik ofiarnie zablokował strzał.

83'

Pojedynek Schulza z Javim Martinezem na lewej stronie boiska. Lepszy od rywala Hiszpan.

82'

Dośrodkowanie w pole karne Kimmicha, uderzał głową Suele. Niemiec posłał piłkę obok bramki.

81'

Kimmich zszedł do środkowa boiska i oddał strzał. Po rykoszecie jest kolejny korner.

81'

Morey uprzedził Gnabry'ego, gospodarze mają rzut rożny.

80'

Kimmich zagrał w kierunku Muellera. Złapał się za głowę Niemiec, bo pomysł był świetny, ale piłka delikarnie za mocna.

Tabela ligowa - Bundesliga

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN