Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
KONIEC
90'

Koniec! Sędzia nie doliczył ani minuty. Szalony mecz w Monachium. Bayern inkasuje trzy punkty po wygranej 5:2 z Eintrachtem. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.

89'

Obie drużyny już bez ognia w grze. Wyraźne oczekiwanie na końcowy gwizdek.

88'
87'

Neuer naciskany. Pod presją wybija w aut.

86'

Cuisance uderza. Techniczny strzał, ale obok słupka.

85'

Piłka na połowie Bayernu. Neuer włączony do rozegrania akcji.

84'

Zmiana w Bayernie. Cuisance i Zirkzee na boisku. Na ławce usiedli Kimmich i Coman.

83'
82'

Słupek ratuje Bayern! Kostić był centymetry od szczęścia.

81'

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Podania w środku pola. Eintracht już nie naciska na rywali.

80'

Aut dla "Orłów" z Frankfurtu.

79'

Niedokładna piłka do Muellera. Bayern ciągle w natarciu. Goście w jedenastu na własnej połowie.

78'

Kontra gości, ale Saw nie zdołał przejść Hernandeza.

77'

Oto gol samobójczy na 5:2.

76'
75'

Zmiana w ekipie gości. Dost za Silvę. Durm za Da Costę.

74'

Boisko opuszcza Boateng, w jego miejsce wchodzi Hernandez.

73'

5:2! Hinteregger trafia do własnej bramki. Gnabry przedarł się na lewej flance, wpadł w pole karne, a tam niefortunnie zagrał Hinteregger, który nie zdołał przyjąć piłki. Tam po chwili zatrzepotała w siatce.