Czat

Bayern Monachium - Sevilla Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy na kolejne relacje. Dobranoc!

To był wyczerpujący, ale momentami bardzo dobry mecz. Zasłużona wygrana podopiecznych Hansiego Flicka. Gole dla Bayernu zdobywali Leon Goretzka i Javi Martinez, dla Sevilli trafił Lucas Ocampos z rzutu karnego. Za kilka minut Neuer, Lewandowski i spółka wzniosą kolejne trofeum, czwarte w ostatnich miesiącach. To najlepsza w tej chwili drużyna na świecie. Brawo!

120+1'

Koniec! Bayern zdobywa Superpuchar Europy po zwycięstwie 2:1 nad Sevillą!

120+1'

Aut na wysokości pola karnego bez efektu.

120+1'

Ostatnia akcja Sevilli!

120+1'

A jeszcze mógł trafić Lewandowski, który jednak naciskany przez Fernando oddał niecelny strzał.

120+1'

Jeszcze minuta doliczona!

120'

Ostatnie sekundy meczu.

119'

Kartka dla Escudero.

118'

Zamieszanie po indywidualnej akcji Daviesa, Kanadyjczyk nie zdołał jednak oddać strzału i piłkę przechwycił Bono.

117'

Mądrze Bayern rozgrywa piłkę, coraz bliżej triumfu są Bawarczycy.

116'

En-Nesyri dostał dobre podanie górą od Navasa, lecz z tylko sobie znanych przyczyn koszmarnie przyjął piłkę w polu karnym. A, przypominamy, wcześniej mógł dwukrotnie zostać bohaterem tego meczu.

115'

Lewandowski z dystansu ponad bramką! Pomylił się snajper Bayernu.

114'

"Lewy" na spalonym.

113'

Pewnie Bono po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

112'

Boateng za Alabę. No nie był to udany mecz Austriaka.

112'

Faul na Lewandowskim, świetnie ruszył do przodu Polak, przewinił Carlos.

111'

Davies zatrzymany na skrzydle.

110'

Nieco siadło nam tempo gry. Czy Sevillę stać na jakikolwiek ofensywny zryw?

109'

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start