0 - 1
25 wrz 2021 | 13:30 (zakończony)

Chelsea - Manchester City relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Chelsea przegrała na Stamford Bridge z Manchesterem City 0:1 w hicie tego weekendu na europejskich boiskach. Jedynego gola spotkania zdobył na początku drugiej połowy, po rykoszecie, Gabriel Jesus. Podopieczni Pepa Guardioli zrewanżowali się tym samym ekipie Thomasa Tuchela za przegrany finał Ligi Mistrzów i wyprzedzili londyńczyków w tabeli Premier League.

KONIEC

Ostatni gwizdek sędziego!

90'+6'

Ederson wyłapał ostatnie (?) w tym meczu dośrodkowanie.

90'+5'

Żółta kartka dla Diasa za faul na Lukaku.

90'+5'

Goście poradzili sobie z kolejnym dośrodkowaniem we własne pole karne.

90'+4'

Azpilicueta nie doskoczył do piłki po wysokim dośrodkowaniu na długi słupek Lukaku!

90'+3'

City zepchnięte na własną połowę.

90'+2'

Wznawiamy grę.

90'+1'

Cztery minuty doliczonego czasu gry.

90'

Zderzenie wychodzącego z bramki - i skutecznie interweniującego - Edersona z Havertzem.

89'

Zaatakuje jeszcze Chelsea?

88'

Groźne dośrodkowanie Azpilicuety, ale Lukaku został przyblokowany przez Diasa!

88'

Lukaku nie zdołał opanować piłki w polu karnym City.

87'

Na murawie witamy Fernandinho i Sterling. Zeszli Foden i Grealish.

85'

Werner lewą nogą prosto w Laporte'a.

85'

Grealish czysto zatrzymany przez Thiago Silvę.

85'

Foden przesunięty w końcówce głębiej. Na szpicy Jesus.

84'

Jeszcze jedna żółta kartka. Ukarany Ruediger za faul na Mahrezie.

83'

MENDY!!! Bramkarz Chelsea wygrał pojedynek oko w oko z Grealishem!

82'

Robi się gorąco! Bernardo Silva w ostatniej chwili uprzedził we własnym polu karnym Havertza! Wcześniej szarżował Werner.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI