Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

To już wszystko na dziś, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!

KONIEC

Jak wypadli Polacy? Rafał Gikiewicz w pierwszej połowie był bohaterem, broniąc trzy groźne strzały. W drugiej połowie golkiper Unionu był bezradny i przy golach nie mógł zrobić zbyt wiele. Krzysztof Piątek pojawił się natomiast na boisku na ostatni kwadrans i był niewidoczny.

KONIEC

Podobnie jak w meczu z Hoffenheim, druga połowa była dla Herthy Berlin znakomita. Kluczowy znów okazał się Vedad Ibisević, który zaliczył gola oraz dwie asysty. Do siatki trafiali również Dodi Lukebakio, Matheus Cunha oraz Dedrick Boyata.

90+2'

KONIEC! Hertha rozbiła Union w derbach Berlina 4:0!

90+2'

Piątek przegrał pojedynek o górną piłkę ze stoperem Unionu.

90+1'

Polter złapany na spalonym.

90'

Dwie minuty dorzucił jeszcze do tego meczu arbiter.

89'

Niedokładne podanie Pekarika do Plattenhardta. Będzie jeszcze korner dla gospodarzy.

88'

Union wyraźnie chciałby już, aby ten mecz jak najszybciej się skończył. Hertha spokojnie rozgrywa akcję na własnej połowie.

86'

Mamy pięć minut do końca regulaminowego czasu gry, a Union wciąż bez celnego strzału. Hertha ma ich osiem - Gikiewicz wybronił pierwsze cztery, później wyłącznie kapitulował.

85'

Gikiewicz dostał podanie od jednego z obrońców, Polak był naciskany przez rywala, ale spokojnie wybił piłkę.

84'
83'

Zdecydowanie za mocna piłka na lewą stronę do Mittelstadta. Gikiewicz bez problemu złapał futbolówkę.

82'

Tak padła czwarta bramka dla Herthy:

81'

Dilrosun uderzył z rzutu wolnego Wyraźnie nad poprzeczką.

81'

Dwie ostatnie zmiany w Herthcie. Zeszli Skjelbred oraz Darida, na boisku zameldowali się Maier i Samardzić.

80'

Dilrosun długo prowadził piłkę przed polem karnym, faulował go Ujah.

78'

Precyzyjne dośrodkowanie Marvina Plattenhardta z rzutu rożnego, Dedrick Boyata wygrał rywalizację o pozycję i z bliska pokonał Gikiewicza!