1 - 2
17 cze 2021 | 18:00 (zakończony)

Dania - Belgia relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Kapitalny mecz, w którym Duńczycy byli lepsi w pierwszej połowie, ale w drugiej wejście Kevina de Bruyne odmieniło oblicze spotkania. Dziękujemy za śledzenie relacji live.

90+6'

Ostatnia kontra dla Danii. Strzał Braithwaite'a blokują defensorzy Belgii. KONIEC!

90+5'

Pusta bramka, kontra dla Belgów. Meunier celuje w bramkę, ale Olsen wybija piłkę.

90+4'

Schmeichel w polu karnym rywala. Rzut wolny.

90+4'

Żółta kartka dla Thorgana Hazarda za faul.

90+4'

Lecą butelki w stronę Courtois, a ten wykorzystuje to opóźniając wybicie piłki.

90+3'

De Bruyne na spalonym.

90+2'

Skuteczne zgranie Strygera Larsena w pole karne, do piłki nie dochodzi jednak Cornelius.

90+2'

Hazard próbuje prostopadłego podania do Lukaku. Za słabo.

90+1'

Wrzutka Jensena w pole karne. Courtois tylko odprowadza piłkę wzrokiem.

90+1'

Pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'

Świetne odebranie Jensena, który pędzi na bramkę i strzela zza pola karnego. Niestety niecelnie. Chyba za szybko podjął decyzję!

89'

Najpierw Hojbjerg, a później Cornelius próbują strzałów na bramkę Belgów. Oba zablokowane.

87'

Braithwaite miał świetną okazję. Trafił jednak w poprzeczkę!

87'

Obrona Belgii wybija kolejne dośrodkowanie Danii.

85'

Dośrodkowanie w pole karne Belgów łatwo łapie Courtois.

84'

Zmiana w Danii. Olsen zmienia Vestergaarda.

83'

Fatalna strata Belgów na swojej połowie, ale obrońcy Czerwonych Diabłów wybijają piłkę.

83'

Thorgan Hazard upada na boisko. Ma skurcze.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI