Dramatyczne derby Krakowa z happy endem dla Wisły! Cracovia walczyła do końca, ale strzelała za późno

Koniec! Wisła wygrała derby Krakowa 3:2!

Cracovia jeszcze ma rzut rożny po dobrym, ale obronionym strzale Gola!

90'+6

Gol Cabrery na 3:1. Show skradła asysta Gola.

90'+5

Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zaatakowana przez Piszczka. Ten celnym strzałem głową zdobył drugą bramkę dla "Pasów"! 3:2!

90'+4

Goooooool! 3:2!

90'+4

Piszczek wywalczył rzut rożny dla Cracovii!

90'+3

Bardzo szarpana gra w końcówce. Mnóstwo fauli i brak płynności. Cracovia ma rzut wolny na połowie Wisły.

90'+1

Sędzia doliczył 5 minut do drugiej połowy meczu.

90'+1

Wasilewski ukarany żółtą kartką.

90'

Rozpoczęła się ostatnia minuta derbów Krakowa

89'

Akcja gospodarzy zakończona niepowodzeniem. Zawodnik Wisły wyszedł z piłką za linie końcową.

87'

Znakomita asysta Gola, który wypatrzył w polu karnym Cabrerę. Napastnik "Pasów" pewnym strzałem wbił piłkę do siatki i mamy 3:1.

86'

No i jest gol dla Cracovii! Cabrera!

85'

Mateusz Lis popisał się znakomitą interwencją po strzale głową Cabrery!

85'

Burliga wybijał piłkę i doznał urazu bez kontaktu z przeciwnikiem. Wyglądało to groźnie, ale chyba był to tylko skurcz, bo piłkarz Wisły już wstał.

84'

Piłkarze "Pasów" walczą o zdobycie honorowego gola. Ich akcje są jednak nieskuteczne, tak było i tym razem.

82'

Cracovia wykonała w tym meczu 22 dośrodkowanie, a Wisła... tylko 4.

80'

Plewka pojawia się na boisku w miejsce Kolara.

79'

Nieco ponad 10 minut do końca. Tymczasem akcja Cracovii zakończona nieudanym strzałem Piszczka.