16 cze 2021 | 15:00 (zakończony)

Finlandia - Rosja relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji. Dziś będziemy jeszcze podczas meczów Turcji z Walią oraz Szwajcarii z Włochami. Serdecznie zapraszamy.

90+6'

Koniec! Rosja wygrała 1:0.

90+5'

Kauko podał prostopadle w pole karne, szukał partnera, ale nieznacznie się pomylił. Piłka wylądowała pod nogami Safonova.

90+4'

Co za pudło Zhemaletdinova! Miał miejsce na uderzenie, miał czas, ale kompletnie przestrzelił.

90+3'

Arajuuri właściwie gra już jako napastnik. Finowie rzucają wszystkie siły do ataku.

90+1'

Pięć minut doliczonych.

90+1'

O'Shaughnessy dostał żółtą kartkę za atak na Soboleva.

90'

Sobolev potrzebuje pomocy medycznej.

90'

Arajuuri! Wygrał pojedynek powietrzny, ale nie mógł dobrze dostawić głowy i nie zaskoczył Safonova.

89'

Kartka dla Dzhikiyi.

88'

Fatalny kiks Zobnina. Miał sporo miejsca w polu karnym, jednak tego nie wykorzystał.

87'

Przeliczył się w dryblingu Zhemaletdinov i stracił piłkę.

86'

Boisko opuszcza jeszcze Miranchuk. W jego miejsce pojawił się Maksim Mukhin.

85'

Roszady także w Rosji. W miejsce Dzyuby na murawie pojawia się Sobolev.

84'

Zmiany w Finlandii. Jensen za Toivio.

83'

Karavaev dobrze powalczył o piłkę, podał do Dzyuby, ale ten znajdował się na pozycji spalonej.

82'

Pewnie interweniował Safonov po wrzutce Soiriego z prawego skrzydła.

81'

Kolejny pojedynek Dzyuby z rywalami. Napastnik Rosjan zbyt agresywnie zaatakował Toivio.

80'

Zhemaletdinov energicznie minął jednego rywala, ale wdał się w kolejny drybling, tym razem nieskuteczny.

79'

W ostatnich minutach Finowie nieco spuścili z tonu. Mają coraz mniej czasu, aby doprowadzić do remisu.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI