1 - 0
15 cze 2021 | 21:00 (zakończony)

Francja - Niemcy relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Skromne, acz przekonujące zwycięstwo mistrzów świata na inaugurację Euro 2020. Francja mogła wygrać wyżej, ale w drugiej połowie aż dwóch bramek - słusznie - nie uznano Kylianowi Mbappe. Niemcy potrafili utrzymać się przy piłce, ale nie mieli w zasadzie żadnych argumentów pod bramką przeciwnika.

Francja - Niemcy 1:0

90'+7'

Za mocne podanie Vollanda do Muellera.

90'+6'

Sane przedarł się środkiem boiska, ale dośrodkowanie Vollanda bardzo nieudane.

90'+5'

Kiks najpierw Sane, a potem Kimmicha. Nie idzie Niemcom.

90'+4'

Dembele zmienia Rabiot. Dobry występ pomocnika Juventusu.

90'+3'

Varane wybił piłkę na aut po dośrodkowaniu Muellera.

90'+3'

Gra wznowiona, z udziałem Rabiot.

90'+2'

Tak Francuzi "rozklepali" Niemców. Powtórka pokazała, że Mbappe rzeczywiście był na minimalnym spalonym.

90'+1'

Pomocy medycznej potrzebuje Rabiot.

90'

Sześć minut doliczonego czasu gry.

89'

I raz jeszcze wybił piłkę Griezmann.

89'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Niemców.

89'

Pierwsza zmiana u Francuzów. Za Benzemę pomocnik - Tolisso.

88'

Z rzutu wolnego Sane nad poprzeczką!

87'

Zanim rzut wolny, kolejne zmiany u Niemców. Za Gintera Can, a za Gosensa dodatkowy napastnik - Volland.

87'

Rabiot zablokował ręką dośrodkowanie Muellera. Rzut wolny dla Niemców!

86'

Gol nieuznany. Mbappe był na spalonym. Nadal 1:0!

85'

GOOOOOOOL! Koncertowa kontra Francji. Griezmann do Pogby, ten do Mbappe, który wykłada piłkę do pustej bramki Benzemie! 2:0!

84'

Ginter gra coraz bardziej ofensywnie. Griezmann jeszcze mocniej pracuje z kolei w obronie.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI