Szymon Marciniak

Czat

Inter Mediolan - Szachtar Donieck Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy na nasze kolejne relacje - z obu półfinałów Ligi Mistrzów oraz wielkiego finału tych rozgrywek, a także oczywiście piątkowej potyczki o zwycięstwo w Lidze Europy, czyli Sevilla - Inter. Dobrej nocy!

Jeszcze podrzucamy Wam gola Lukaku ustalającego wynik meczu.

90'

Oszczędził Szymon Marciniak piłkarzy Szachtara. Koniec meczu! 5:0! Inter melduje się w finale.

90'

Pjatow uratował Szachtar, ale wcześniej był faul, więc ewentualny gol Gagliardiniego i tak nie byłby uznany.

89'

Rzut rożny dla Interu. Może jednak będzie 6:0?

88'

Dużo ochoty do gry ma rezerwowy Esposito, słowa uznania dla tego chłopaka.

87'

Inter bawi się piłką, pełen luz, polot, finezja, widowiskowo "Nerazzurri" wjeżdzają do finału.

86'

Po zakończeniu akcji Szymon Marciniak odgwizdał jednak ofsajd.

86'

Mógł mieć wejście smoka Esposito! Był już w polu karnym, nawinął rywala i oddał strzał, lecz uderzył w boczną siatkę! O włos od szóstej bramki.

85'

Wszedł też Sensi za Brozovicia.

85'

I schodzi Lukaku, zasłużył na odpoczynek znakomitą postawą w drugiej połowie. Za niego młody Esposito.

84'

Szachtara właściwie nie ma na boisku. Kompromitująca postawa "Górników". Lukaku przejął piłkę niemal przy kole środkowym, odwrócił się i jak taran ruszył na bramkę Pjatowa, nie dając mu żadnych szans na obronę. Znakomita akcja Belga.

83'

Nokaut, Lukaku trafia na 5:0.

82'

Możemy ostrzyć sobie zęby na piątkowy finał Ligi Europy pomiędzy Sevillą i Interem. Włosi udowodnili dziś, że są w gazie i mają spore szanse na pokrzyżowanie planów podopiecznym Julena Lopeteguiego.

81'

I Eriksen za Lautaro. Argentyńczyk swoje zrobił, może odpoczywać.

80'

Moses za D'Ambrosio.

79'

Gol na 4:0.

78'

Znakomita akcja i asysta Lautaro, pewne wykończenie Lukaku. Duet Lu-La znów szaleje. Inter jeszcze nie powiedział ostatniego słowa!

78'

Szachtar na kolanach, 4:0! Lukaku!

77'

Brzydki faul Bastoniego na Dodo, ale kartki nie ma.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start