Oto komplet wyników ostatniej kolejki sezonu:

Leicester vs Southampton 4:1

Brentford vs Leeds United 1:2

Burnley vs Newcastle United 1:2

KONIEC SEZONU

Manchester City mistrzem Anglii. Tottenham i Manchester United, odpowiednio w: Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Burnley spada z Premier League.

Manchester City mistrzem Anglii!

90'+4'

Gol na 2:1 dla Leeds przeciwko Brentford!

90'+3'

Gabriel Jesus chroni piłkę w narożniku boiska.

90'

Cztery minuty doliczonego czasu gry na Etihad Stadium!

89'

Liverpool wykonał swoją część planu. Po dwójkowej akcji z Firmino wygraną "The Reds" nad Wolverhampton przypieczętował Robertson.

89'

GOOOOOOOL DLA LIVERPOOLU! 3:1!

88'

Danny Ings i Ashley Young weszli na boisko w końcówce meczu Manchesteru City z Aston Villą.

Tottenham zwyciężył aż 5:0 Norwich City i zapewnił sobie awans do Ligi Mistrzów.

86'

Mateusz Klich wszedł na boisko w końcówce wyjazdowego spotkania Leeds z Brentford. W zachodnim Londynie jest remis 1:1, co przy ewentualnym, jeszcze jednym golu Burnley przeciwko Newcastle nie wystarczy ekipie z Elland Road do utrzymania w Premier League.

84'

Prawdopodobnie za późno, ale Liverpool dopiął swego po zamieszaniu w polu bramkowym Wolverhampton!

84'

GOOOOOOOL DLA LIVERPOOLU! SALAH NA 2:1!

84'

Gol na wagę tytułu?

81'

Drugie trafienie Guendogana, który z najbliższej odległości wykończył dogranie De Bruyne!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MANCHESTERU CITY! 3:2! NIE-MOŻ-LI-WE-!-!-!

78'

Niezwykle precyzyjne uderzenie Rodriego daje mistrzom Anglii wyrównanie na Etihad Stadium!

78'

GOOOOOOOOL DLA MANCHESTERU CITY! 2:2!

76'

Dobra interwencja w obronie Totiego, który powstrzymał na Anfield szarżującego Milnera.

76'

Akcja rezerwowych. Sterling dośrodkował piłkę na głowę Guendogana, który przywraca Manchester City do gry o tytuł!

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
1535 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
830 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo, 10 PLN freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny