1 - 0
05 lip 2022 | 20:00 (zakończony)
Jose Munuera

Lech Poznań - Karabach Agdam relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Tymczasem dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji i życzymy miłej nocy.

KONIEC

Mecz będzie szeroko komentowany w pomeczowym studiu na naszym kanale Youtube. Transmisję możecie obejrzeć TUTAJ.

KONIEC

Lech Poznań momentami cierpiał na boisku, ale ostatecznie nie pozwolił Karabachowi na zdobycie ani jednej bramki. "Kolejorz" dysponuje drobną przewagą przed rewanżem, który odbędzie się już za tydzień.

90+5'

Koniec! Lech wygrał z Karabachem 1:0.

90+5'

Zoubir wpadł w pole karne, szukał podaniem jednego z partnerów, ale piłkę przejął znakomicie ustawiony Kvekveskiri.

90+4'

Lech ustawiony całą drużyną na swojej połowie. "Kolejorz" chciałby, aby ten mecz już się zakończył.

90+3'

Sędzia odgwizduje rzut wolny dla Lecha. Jeden z zawodników Karabacha zagrał ręką.

90+2'

Bramkarz Karabacha potrzebuje pomocy medycznej po zderzeniu z Ba Louą.

90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

90'

Owusu szukał prostopadłego zagrania, jednak zagrał niecelnie. Rudko łapie piłkę.

89'

Niecelne podanie do Bayramowa. Rudko nie spieszy się ze wznowieniem gry. Lech ma swój wynik.

88'

Kolejne przepychanki. Szymczak dostał żółtą kartkę za przeszkadzanie we wznowieniu gry przez Azerów.

87'

Pereira nie podnosi się z murawy. Na boisku pojawia się sztab medyczny "Kolejorza".

86'

Joel Pereira zwija się z bólu. Portugalczyk wdał się w drybling, po czym został sfaulowany.

85'

Próba dalekiego zagrania Mediny. Bayramow nie przejął górnej piłki i z piątki wznowi Rudko.

84'

I jeszcze jedna roszada także w Lechu. Alan Czerwiński zmienił Rafała Murawskiego.

83'

Dwie zmiany w Karabachu. Bayramov i Owusu wchodzą za Cafarquliyeva i Kady'ego.

82'

Media znów powstrzymuje Ba Louę, który szukał kolejnej okazji na wejście w drybling.

81'

Nika Kvekveskiri wchodzi na boisko, jednak zmieniając Ishaka, a nie Murawskiego. John van den Brom skupia się na zabezpieczeniu środka pola.

80'

Murawski leży na murawie. Wszystko wskazuje na to, że za chwilę zmieni go Kvekveskiri.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny