{{ message.created_datetime_formatted }}
{{ message.message }}
Jeżeli chcesz uczestniczyć w czacie musisz być zalogowany
Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Lechia Gdańsk - Broendby, Piast Gliwice - Riga FC, Legia Warszawa - KuPS relacja na żywo [wynik, live]

Łukasz Karyniewski
25 lip 2019 | 17:46 0
Komplet zwycięstw polskich drużyn! Lechia, Piast i Legia wygrały swoje mecze w kwalifikacjach Ligi Europy [RELACJA]
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
90'+5

Koniec. Legia wygrywa z KuPS tylko 1:0.

90'+3

Uderzenie Carlitosa prosto w bramkarza rywali. Po chwili Hiszpan próbował dobić, ale nie trafił w bramkę.

90'+1

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Teraz żółtą kartką ukarany został Niskanen.

88'

Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany został Novikovas.

86'

Legia ma rzut z autu na wysokości pola karnego rywali.

84'

Kibice Legii chcą gola, a piłkarze rozgrywają piłkę w poprzek boiska i nie zanosi się na to, że będą potrafili zaatakować wystarczająco dobrze.

82'

Stolarski wchodzi za Rochę.

81'

Do końca meczu zostało 10 minut.

79'

Jyry pojawił się za Rangela.

77'

Andre Martins oddał strzał z daleka. To nie było uderzenie, którym mógł zaskoczyć bramkarza.

75'

Gra ofensywna Legii wygląda naprawdę bardzo słabo. O defensywnej trudno powiedzieć, bo zespół KuPS praktycznie w ogóle nie atakuje.

73'

Antolić pojawia się w miejsce Gvilii.

73'
72'

Wieteska ukarany kartką za ruch łokciem.

71'

Do końca meczu pozostało 20 minut.

69'

Złe podanie Carlitosa na prawą stronę i strata.

67'

Ayarna ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul.

65'

Gvilia doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu Carlitosa, ale piłka minęła bramkę.

64'

Novikovas wyłożył piłkę w polu karnym swojemu koledze, ale nie oddał on soczystego i celnego strzału.