Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Legia Warszawa - Rangers FC relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji]

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
90+3'

Koniec meczu. Legia - Rangers 0:0. Wicemistrzowie Polski mogą żałować - z tego meczu dało się wyciągnąć lepszy wynik.

90+2'

Ojo nie podnosi się z boiska. Jest opatrywany.

90'

Doliczone tylko dwie minuty.

90'

Jędrzejczyk świetnie przerwał akcję Ojo.

89'

Goście się nie spieszą, wolno zabierają się za wznawianie gry przy każdej okazji.

87'

Goście na zmianie "ukradli" ponad minutę.

87

Podwójna zmiana w zespole gości. Defoe i Kamara za Arfielda i Morelosa.

85'

Dobrze Legia gra w obronie, szybko kasuje akcje gości.

84'

Zmiana w Legii: Nagy za Vesovicia.

82'

Dobra centra Gwilii z rogu, Jędrzejczyk nie doszedł do piłki.

81'

Zamieszanie w polu karnym Rangersów. Po strzale Lewczuka piłka odbiła się od Antolicia, ale gospodarze... domagali się karnego.

80'

Rocha wpadł w pole karne... Rzut rożny dla Legii.

78'

Morelos z dystansu - pewnie broni Majecki.

76'

Legia długo utrzymuje się przy piłce, Rangersi wycofani na swoją połowę. Goście czekają na kontry.

74'

Świetna okazja dla Legii! Vesović strzelał z ostrego kąta, ale kapitalnie jego uderzenie obronił McGregor.

73'

Świetne podanie Kulenovicia do Luquinhasa, ten wpadł w pole karne, ale strzelił nad poprzeczką.

72'

Żółta kartka dla Morelosa.

71'

Zmiana w Legii: Antolić za Cafu.

70'

Próbowała Legia. Kolejne dośrodkowanie, ale żaden z zawodników gospodarzy nie był w stanie przejąć piłki.

68'

Aribo ładnie wypracował sobie pozycję do strzału, ale potem właściwie kulnął piłkę do Majeckiego.