Ivanusec był w polu karnym, ale z ostrego kąta oddał słaby strzał.

Sędzia doliczył cztery minuty.

89'

Rośnie przewaga Dinama, ale Ivanusec złapany na spalonym.

87'

Petković z dystansu minimalnie obok bramki. Boruc tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

86'

Naciska Dinamo, na razie nie może oddać strzału w kierunku bramki. Ofiarnie grają zawodnicy Legii.

84'
83'

Muci przejął piłkę przed polem karnym i przymierzył nie do obrony z 20 metrów.

83'

GOOOOOOOOOL DLA LEGII! MUCI!

82'

Misić z wolnego prosto w mur.

80'

Bardzo szybka kontra Dinama, w dobrej sytuacji znalazł się Orsić, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem. Będzie jeszcze rzut wolny dla gospodarzy z ok. 20 metrów.

78

Legia rozgrywała piłkę na połowie Dinama, ale w decydujących momentach zabrakło jej precyzji. Za mocna centra w pole karne.

76'

Kartka dla asystenta trenera Dinama. Gospodarze bardzo intensywnie domagali się wolnego pod polem karnym Legii.

75'

Lopes i Emreli schodzą, wchodzą Muci i Pekhart.

73'

Muci i Pekhart gotowi do wejścia.

73'

Luquinhas uderzał z kilkunastu metrów - zbyt wysoko.

72'

Martins ukarany za faul na Petkoviciu.

70'

Kontra Dinama, wrzutka w pole karne, ale Jędrzejczyk wyjaśnił sytuację. Będzie rzut rożny.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI