Multiliga LM. FC Barcelona - Inter Mediolan relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

KONIEC

Bramki dla Barcelony zdobywali dziś Robert Lewandowski (dwie) i Ousmane Dembele. Dla Interu gole strzelali Lautaro Martinez, Robin Gosens oraz Nicolo Barella.

90+7'

KONIEC! Barcelona remisuje z Interem 3:3! Niesamowite emocje na Camp Nou.

90+6'

Czerwona kartka dla trenera Interu - Simone Inzaghiego!

90+6'

Barca - Inter: Faul w ataku Fatiego! To chyba koniec marzeń Barcelony o zwycięstwie!

90+5'

Barca - Inter: Ter Stegen ratuje Barcelonę! Niemiec lepszy w sytuacji sam na sam.

90+4'

Barca - Inter: Onana ma piłkę w rękach. Barcelonie zostały dwie minuty!

90+3'

ALEŻ EMOCJE W BARCELONIE! "BLAUGRANA" PĘDZI TERAZ PO KOLEJNEGO GOLA!

90+2'

COŚ NIESAMOWITEGO! KAPITALNIE GŁOWĄ UDERZYŁ LEWANDOWSKI I TRAFIŁ NA 3:3!

90+2'

Przypomnijmy, że przy takim wyniku Barcelona traci szanse na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

90+1'

Sześć doliczonych minut do meczu Barcelony z Interem. Sześć minut nadziei gospodarzy.

89'

GOOOOOOOOOOL! Inter prowadzi 3:2 z Barceloną! Znakomicie zachował się Lautaro Martinez, który popędził na bramkę i dograł do Robina Gosensa, a ten pewnym strzałem trafił do siatki.

88'

Pogrom w Glasgow! Rangersi przegrywają z Liverpoolem 1:7. Kolejnego gola strzelił Harvey Elliot.

88'

Eintracht przegrywa z Tottenhamem już tylko 2:3! Straty zmniejsza Mario Goetze.

86'

Tak do siatki trafił Lewandowski:

85'

Barca - Inter: Gospodarze mocno ruszyli do ataku. Przy takim wyniku jeszcze nie tracą szans na awans, ale remis też nie jest dla nich najlepszy.

82'

GOOOOOOOOL! Robert Lewandowski trafia do siatki! 2:2! Polak uderzył na bramkę, pomógł mu jeszcze nieco rykoszet, ale co najważniejsze - piłka wylądowała w siatce.

82'

I już 6:1 dla Liverpoolu. Hat-trick Mohameda Salaha w meczu z Rangersami.

Bukmacherzy

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny