{{ message.created_datetime_formatted }}
{{ message.message }}
Jeżeli chcesz uczestniczyć w czacie musisz być zalogowany
Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Multiliga LM: Barcelona rozbiła Manchester United, a Ajax wygrał w Turynie i wyeliminował Juventus! [RELACJA]

Jakub Kreśliński
16 kwi 2019 | 19:45 0
Multiliga LM: Barcelona rozbiła Manchester United, a Ajax wygrał w Turynie i wyeliminował Juventus!  [RELACJA]
Źródło zdjęcia: Shutterstock
Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
Koniec

Juventus - Ajax: Piękny sen Ajaksu trwa dalej! Wygrali z Juve w Turynie 2:1 i są w półfinale!

90+2

Juventus - Ajax: Faul w ataku Juve. Piłka dla Ajaksu.

90+1

Juventus - Ajax: Nie ma karnego!

90

Juventus - Ajax: Sędzia z systemem VAR sprawdza, czy było zagranie ręką w polu karnym Ajaksu.

Koniec

Barcelona - United: Barca pewnie ogrywa Manchester 3:0

90+1

Barcelona - United: Uderzał z bliska Messi, ale w środek i De Gea wybił piłkę.

88'

Juventus - Ajax: Jeszcze trener Ajaksu kradnie czas. Wprowadził Huntelaara za Ziyecha.

86'

Juventus - Ajax: Gospodarze jeszcze coś próbują, ale ich pomysły ograniczają się tylko do prób dośrodkowania w pole karne.

84'

Juventus - Ajax: Faul Pjanicia w polu karnym rywali.

83'

Juventus - Ajax: Uderzenie Schone, obok bramki. Juve statyczne i już zupełnie bez wiary.

85'

Barcelona - United: Uderzenie Vidala, rykoszet i korner dla gospodarzy.

80'

Juventus - Ajax: Nie ma bramki dla gości. Ziyech był na spalonym.

80'

Juventus - Ajax: Ziyech trafił do bramki Juve. Sędzia sprawdza jeszcze to przy pomocy VAR-u.

78'

Juventus - Ajax: Dobre dośrodkowanie Cancelo, uderzał głową Ronaldo, ale zbyt słabo. Portugalczyk sygnalizował jeszcze arbitrowi faul.

77'

Juventus - Ajax: Dośrodkowanie Pjanicia w rzutu rożnego, ostra walka w polu karnym i piłka dla Ajaksu.

79'

Barcelona - United: Na Camp Nou już zupełnie bez emocji. Lingard uderzył z dystansu i piłka minęła poprzeczkę.

75'

Juventus - Ajax: Neres mógł zamknąć mecz. Miał przed sobą tylko Szczęsnego, ale uderzył obok bramki.

74'

Juventus - Ajax: Emre Can miękko w pole karne, ale De Ligt pewnie czyści.

73'

Juventus - Ajax: Mistrz Włoch bez wiary i pomysłu. Czyżby była kolejna sensacja?