Multiliga LM. Szczęśliwy remis Bayernu z Atletico, świetny mecz w Gladbach, cenny triumf Liverpoolu [RELACJA] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za dzisiejszy wieczór. Zapraszamy na jutrzejszą multirelację. Czeka nas hit: Manchester United - PSG!

KONIEC

Zakończyły się też potyczki w Marsylii i Porto. Oto więc komplet dzisiejszych wyników:

KONIEC

Gladbach - Inter: Minimalny ofsajd Embolo sprawił, że gol Plei na 3:3 nie został uznany. Centymetry.

90+7'

Gladbach - Inter: Koniec! 2:3! Co to była za uczta futbolowa! Conte triumfuje!

90+5'

Liverpool - Ajax: Finisz także na Anfield. Mistrzowie Anglii wygrali 1:0 po golu Jonesa.

90+5'

Atletico - Bayern: Koniec spotkania w Madrycie. Katastrofa "Atleti", goście wyciągnęli remis właściwie z niczego.

90+5'

Atalanta - Midtjylland: Koniec meczu. 1:1.

90+5'

Atletico - Bayern: Machnął się jeden z piłkarzy Atletico w doskonałej sytuacji!

90+4'

Gladbach - Inter: Krzyki z ławki rezerwowych po faulu na Bastonim. Temperatura niezwykle wysoka, zostały dwie i pół minuty.

90+3'

Atletico - Bayern: Rezerwowy Renan Lodi padł z lewej strony, nieopodal pola karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony.

90+2'

Gladbach - Inter: Kapitalnie Brozović we własnym polu karnym! Piekielnie ważna interwencja. Co za mecz w Gladbach, o matko! Rollercoaster!

90'

Liverpool - Ajax: Doliczone 4 minuty.

90'

Atletico - Bayern: 4 minuty doliczone.

Gladbach - Inter: 6 minut doliczonych.

Wielkie emocje!

89'

Liverpool - Ajax: Kolejna świetna interwencja Kellehera. Golkiper gospodarzy ratuje trzy punkty na Anfield!

89'

Atletico - Bayern: Hermoso pudłuje z kilku metrów po wrzutce z rzutu wolnego!

86'

Atletico - Bayern: Mueller pewnie z jedenastu metrów! 1:1!

85'

Gladbach - Inter: Po analizie VAR anulowany gol dla gospodarzy!!

85'

Atletico - Bayern: Rzut karny dla Bayernu po faulu Felipe na Muellerze!

80'

Porto - Man. City: Gola dla gości strzelił Gabriel Jesus, VAR anulował to trafienie.

84'

Gladbach - Inter: VAR sprawdza tę sytuację. Sędzia główny przy monitorze!

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN