Multiliga z ćwierćfinałów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
90+5'

Koniec! Liverpool - Real 0:0. "Królewscy" są w półfinale.

90+4'

LIV - RMA: Jeszcze jedna świetna interwencja Nacho.

90+4'

Koniec meczu w Dortmundzie. Borussia - City 1:2.

90+2'

LIV - RMA: Thiago w pole karne do Salaha, Egipcjanin znowu przegrywa pojedynek z Courtois.

90'

LIV - RMA: Bardzo wolno Liverpool rozgrywa piłkę.

88'

LIV - RMA: Festiwal nieudanych dośrodkowań w pole karne Realu.

88'

BVB - MCI: Gospodarze starają się atakować, ale robią to bez powodzenia. City ma sytuację pod kontrolą.

86'

LIV - RMA: Jota dorzucił w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie ruszył do piłki.

85'

LIV - RMA: Kolejna nieudana akcja Liverpoolu. Chyba ostatecznie uszło powietrze z gospodarzy.

83'
82'

LIV - RMA: W Realu Isco wchodzi za Asensio.

82'

LIV - RMA: Zmiany w Liverpoolu. Shaqiri i Oxlade-Chamberlain za Mane i Firmino.

81'

LIV - RMA: Niekryty Benzema główkował na bramkę, ale uderzył nad poprzeczką.

80'

LIV - RMA: Dobra interwencja Phillipsa, który zatrzymał dośrodkowanie Rodrygo.

80'

LIV - RMA: Phillips próbował strzelać po rzucie rożnym, ale zrobił to lekko i niedokładnie.

79'

LIV - RMA: Rodrygo szarpnął na bramkę, ale przegrał pojedynek ramię w ramię z Alexander-Arnoldem.

79'
77'

LIV - RMA: Goście przejęli piłkę, próbowali dłużej się przy niej utrzymać, ale Asensio łatwo ją stracił na połowie Liverpoolu.

75'

BVB - MCI: Krótkie rozegranie rzutu rożnego, Foden uderzył zza pola karnego, a Hitz nie zdołał zbić piłki poza bramkę.