ATM - LIV: Thomas kropnął z dystansu w trybuny.

ATM - LIV: Dobre piąstkowanie Oblaka po rogu Milnera. Słoweniec był jeszcze faulowany.

ATM - LIV: Goście naciskają. Będzie róg.

BVB - PSG: Favre wzmacnia obronę. Schmelzer za Sancho.

88'

BVB - PSG: Żółta kartka dla Verrattiego. Włoch nie zagra w rewanżu.

87'

BVB - PSG: Goście próbują atakować wysokim pressingiem, ale na razie nie przynosi to efektów.

83'

ATM - LIV: Atletico stara się oddalać grę od własnej bramki, utrzymywać piłkę na połowie Liverpoolu.

82'

BVB - PSG: Gol Haalanda na 2:1.

81'

BVB - PSG: Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, Neymar trafił w spojenie słupka i poprzeczki.

79'

BVB - PSG: Gol Neymara dla PSG. Wtedy było jeszcze 1:1.

78'

BVB - PSG: Reyna do Haalanda, ten huknął z siedemnastu metrów, Navas bez szans!

78'

GOOOOOOL DLA BORUSSII!

76'

ATM - LIV: Diego Costa szykuje się do gry.

76'

BVB - PSG: Kapitalny rajd Mbappe, który wjechał w pole karne i wyłożył Neymarowi piłkę do pustej bramki. Brazylijczyk nie mógł się pomylić.

76'

GOOOOL DLA PSG!

73'

ATM - LIV: Świetna okazja dla Hendersona! Origi wrzucił przed bramkę, ale kapitan Liverpoolu strzalając z woleja pomylił się o pół metra.

72'

Kolejna gwiazda Liverpoolu kończy mecz. Schodzi Salah, wchodzi Oxlade-Chamberlain.