Multiliga z meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Club Brugge - Zenit 3:0

Krasnodar - Rennes 1:0

Basaksehir - Lipsk 3:4

90+4'

I koniec w dwóch ostatnich meczach. Manchester United - PSG 1:3, Borussia - Lazio 1:1.

Juventus - Dynamo 3:0. Też koniec gry.

Koniec też w Sevilli. Chelsea wygrywa tam 4:0.

Koniec meczów w Budapeszcie i Brugii. Ferencvaros - Barcelona 0:3, Brugia - Zenit 3:0.

90+2'

MU - PSG: Świetna kontra PSG. Rafinha wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Neymarowi, który trafił do pustej bramki.

90+1'

MU - PSG: Neymar trafia na 3:1!

89'

MU - PSG: Świetny rajd Mbappe, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, wpadł w pole karne, ale strzelił obok słupka. Francuz nie chciał podawać do niekrytego Neymara.

88'

SEV - CHE: Giroud na 4:0 - pewna egzekucja karnego.

86'

MU - PSG: Manchester ciągle próbuje atakować, lecz w dziesiątkę stwarza małe zagrożenie.

84'

MU - PSG: Fernandes strzelał głową, ale piłkę pewnie złapał Navas.

82'

SEV - CHE: Co za mecz Giroud! Francuz strzelił czwartego gola, a Chelsea prowadzi 4:0!

80'

MU - PSG: Pogba świetnie złożył się do strzału z woleja, piłka poleciała może pół metra nad bramką.

78'

MU - PSG: Herrera kropnął z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

78'

SEV - CHE: W taki sposób Giroud skompletował hat-tricka.

76'

MU - PSG: Trafienie Marquinhosa na 2:1 dla PSG.

74'

SEV - CHE: Hat-trick Giroud! Francuz daje Chelsea prowadzenie 3:0!

74'

BRU - ZEN: Brugia demoluje Zenit! Już 3:0 po goli Langa.

70'

MU - PSG: Fred wylatuje z boiska! Druga żółta kartka za wycięcie Herrery.

69'

MU - PSG: Zamieszanie po rzucie rożnym, piłka trafiła w pole bramkowe do Marquinhosa a ten z bliska pokonał De Geę.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN