Manchester City - Marsylia 3:0

Olympiakos -Porto 0:2

Koniec! Inter - Szachtar 0:0, City - Marsylia 3:0, Olympiakos - Porto 0:2.

90+6'

INT - SHK: Kotłuje się pod polem karnym Szachtara, ale Inter nie może dojść do sytuacji strzeleckiej.

90+5'

INT - SHK: Jeszcze jeden róg.

90+5'

INT - SHK: Handanović w polu karnym Szachtara, ale z rogu nic nie wyszło.

90+4'

INT - SHK: W Mediolanie przerwa w grze. Bramkarz Szachtara potrzebuje pomocy lekarzy.

90'

MCI - OM: Już 3:0 dla Manchesteru City. Gola strzelił Sterling.

90+3'

INT - SHK: Inter naciska, świetnie broni bramkarz Szachtara. Najpierw piąstkowanie po wrzutce z boku boiska, po chwili dobra parada po uderzeniu Eriksena.

Koniec meczu w Salzburgu. Atletico wygrało tam 2:0.

90+2'

Koniec. Real - Borussia 2:0.

90'

RMA - BMG: Benzema znów uderzał głową, dobrze zachował się Sommer, który pewnie złapał piłkę.

89'

RMA - BMG: Real przy piłce, trwa wyczekiwanie na końcowy gwizdek.

87'

BAY - LOK: Gol Choupo-Motinga na 2:0.

86'

Atletico pieczętuje awans - prowadzi w Salzburgu już 2:0. Gola strzelił Carrasco.

84'

RMA - BMG: W Madrycie od paru minut nie dzieje się nic ciekawego. Goście liczą już chyba tylko na utrzymanie korzystnego wyniku meczu Szachtar - Inter.

77'

Manchester City - Marsylia 2:0. Autorem gola Sergio Aguero.

77'

Porto podwyższa prowadzenie z Olympiakosem. Do bramki trafił Uribe.

80'

Bayern prowadzi z Lokomotiwem już 2:0. Gola strzelił Choupo-Moting.

78'

BAY - LOK: Josifow wyszedł sam na sam z Neuerem, ale strzelił kiepsko. Niemiec nie miał problemu z zatrzymaniem piłki.