Multiliga z półfinałów Ligi Europy: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

KONIEC
KONIEC
KONIEC
KONIEC

Arsenal - Villarreal: Koniec! 0:0! Arsenal nie zagra w finale! Hiszpańska drużyna z bezcennym remisem!

90+4'

AS Roma - Manchester United: Koniec meczu. "Czerwone Diabły" zagrają w finale! W dwumeczu wygrały 8:5.

90+3'

Arsenal - Villarreal: Coraz mniej czasu! Arsenal bije głową w mur. Rzut wolny dla gości.

90+2'

Arsenal - Villarreal: Bramkarz gości wznawia grę długimi wykopem.

90+1'

AS Roma - Manchester United: Oto gol na 3:2. ZALEWSKI!

90'

Arsenal - Villarreal: Sędzia doliczył 5 minut.

89'

Arsenal - Villarreal: Coquelin z kluczową interwencją w samej końcówce. Zablokował strzał, który leciał w stronę bramki.

88'

AS Roma - Manchester United:

87'

Arsenal - Villarreal: Wciąż 0:0. Arsenal bije głową w mur. Do końca zostały trzy minuty.

86'

84'

AS Roma - Manchester United: 3:2! ZALEWSKI! ZALEWSKI! GOL W DEBIUCIE! Polak uderzył z woleja, trafił w Tellesa, piłka zmieniła tor lotu i wpadła do siatki.

83'

Arsenal - Villarreal: Kolejna nieudana akcja Arsenalu. Lacazette faulował rywala w walce o piłkę.

82'

Arsenal - Villarreal: Co za pech Aubameyanga! Znów trafił w słupek!

81'

80'

AS Roma - Manchester United: Na boisku pojawił się Polak - Nicola Zalewski.

79'

Arsenal - Villarreal: "Kanonierzy" szukają swojej szansy. Rywale są jednak zdeterminowani i wciąż mają sporo sił. Arsenal musi ruszyć do frontalnego ataku. Póki co wymienia podania przy linii środkowej.