Czat

FC Barcelona - Napoli Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

To już wszystko na dziś! Z ćwierćfinałach Ligi Mistrzów zagrają: FC Barcelona z Bayernem, Atalanta z PSG, Atletico Madryt z RB Lipsk i Olympique Lyon z Manchesterem City,

KONIEC
KONIEC
90'+6

Koniec. Barcelona zmierzy się z Bayernem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

90'+5

Ostatnia akcja Napoli - Włosi nie będą w stanie już odwrócić losów tego dwumeczu.

90'+4

FC Barcelona - Napoli: Napoli atakuje, ale nic z tych ataków nie wychodzi. Barcelona może być już pewna awansu do ćwierćfinału.

90'+2

FC Barcelona - Napoli: Suarez dostał kartkę za dyskusję z sędzią lub opóźnianie gry.

90'+1

FC Barcelona - Napoli: Junior Firpo pojawia się na boisku za Suareza.

90'

FC Barcelona - Napoli:Sędzia doliczył 5 minut do drugiej połowy.

88'

FC Barcelona - Napoli: Barcelona gra bardzo spokojnie, Napoli atakuje, ale nie może sforsować obrony rywali.

87'

FC Barcelona - Napoli: Złe podanie Semedo, piłka w rękach Ospiny.

90;+2

Bayern Monachium - Chelsea: Koniec meczu w Monachium. Bayern melduje się w ćwierćfinale!

86'

FC Barcelona - Napoli: Lozano przeprowadził akcję indywidualną zakończoną strzałem, ale został zablokowany.

90'

Bayern Monachium - Chelsea: Sędzia doliczył 2 minuty do drugiej połowy.

84'

FC Barcelona - Napoli: Griezmann schodzi z boiska, w jego miejsce pojawia się młody Monchu.

80'

FC Barcelona - Napoli: Milik strzelił bramkę, ale znalazł się na spalonym.

84'

Bayern Monachium - Chelsea: Znakomity występ Lewandowskiego. Polak strzelił dwie bramki i zaliczył 2 asysty.

83'

Bayern Monachium - Chelsea: Lewandowski strzelił bramkę strzałem głową po rzucie rożnym!

76'

FC Barcelona - Napoli: Złe dośrodkowanie Alby zakończyło akcję Barcelony.

80'

Bayern Monachium - Chelsea: Zmiana w Chelsea. Giroud wszedł za Abrahama.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji
1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start