Multiliga z środowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Koniec! RB Lipsk - PSG 2:2.

90+5'

RBL - PSG: Goście ruszyli do ataku. Na boisku nie ma już Mbappe, którego po goli na 2:2 zastąpił Icardi.

Zakończyły się dwa mecze: Liverpool - Atletico 2:0, Borussia - Ajax 1:3.

90+3'

Klaassen strzelił trzeciego gola dla Ajaksu! Holendrzy prowadzą z Borussią 3:1!

90+2'

GOL DLA LIPSKA W MECZU Z PSG! Szoboszlai doprowadza do remisu 2:2!

90+3'

LIV - ATM: De Paul z wolnego wysoko nad poprzeczką.

Koniec meczu. Sporting - Besiktas 4:0.

Koniec meczu. Manchester City - Club Brugge 4:1.

90+3'

Manchester City - Club Brugge 4:1. Gabriel Jesus!

Koniec meczu w Tiraspolu. Sheriff - Inter 1:3.

90+2'

Sheriff strzelił gola Interowi! Traore na 1:3.

87'

LIV - ATM: Henderson z dystansu - łatwo broni Oblak.

86'

MCI - BRU: Gospodarze blisko gola. Mignolet z trudem odbił piłkę po strzale Palmera.

84'

Ajax prowadzi z Borussią 2:1! Siódmego gola w tej edycji LM strzelił Haller!

82'

MCI - BRU: Goście próbują strzelić drugiego gola, budują taki pozycyjne, ale na City to za mało.

82'

LIV - ATM: Tsimikas szukał Origiego, Oblak wyłapał piłkę.

83'

Sheriff - Inter 0:3! Alexis Sanchez podwyższył prowadzenie gości.

80'

MCI - BRU: Tak padł trzeci gol dla City.

72'

RBL - PSG: Gospodarze mają swoje szanse. Szoboszlai dostał piłkę dziesięć metrów przed bramką, ale kopnął obok słupka.

77'

LIV - ATM: Mecz na Anfield właściwie mógłby się już skończyć. Liverpool momentami gra na stojąco, a Atletico i tak nie odbiera mu piłki.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI