Multiliga z środowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Koniec! RB Lipsk - PSG 2:2.

90+5'

RBL - PSG: Goście ruszyli do ataku. Na boisku nie ma już Mbappe, którego po goli na 2:2 zastąpił Icardi.

Zakończyły się dwa mecze: Liverpool - Atletico 2:0, Borussia - Ajax 1:3.

90+3'

Klaassen strzelił trzeciego gola dla Ajaksu! Holendrzy prowadzą z Borussią 3:1!

90+2'

GOL DLA LIPSKA W MECZU Z PSG! Szoboszlai doprowadza do remisu 2:2!

90+3'

LIV - ATM: De Paul z wolnego wysoko nad poprzeczką.

Koniec meczu. Sporting - Besiktas 4:0.

Koniec meczu. Manchester City - Club Brugge 4:1.

90+3'

Manchester City - Club Brugge 4:1. Gabriel Jesus!

Koniec meczu w Tiraspolu. Sheriff - Inter 1:3.

90+2'

Sheriff strzelił gola Interowi! Traore na 1:3.

87'

LIV - ATM: Henderson z dystansu - łatwo broni Oblak.

86'

MCI - BRU: Gospodarze blisko gola. Mignolet z trudem odbił piłkę po strzale Palmera.

84'

Ajax prowadzi z Borussią 2:1! Siódmego gola w tej edycji LM strzelił Haller!

82'

MCI - BRU: Goście próbują strzelić drugiego gola, budują taki pozycyjne, ale na City to za mało.

82'

LIV - ATM: Tsimikas szukał Origiego, Oblak wyłapał piłkę.

83'

Sheriff - Inter 0:3! Alexis Sanchez podwyższył prowadzenie gości.

80'

MCI - BRU: Tak padł trzeci gol dla City.

72'

RBL - PSG: Gospodarze mają swoje szanse. Szoboszlai dostał piłkę dziesięć metrów przed bramką, ale kopnął obok słupka.

77'

LIV - ATM: Mecz na Anfield właściwie mógłby się już skończyć. Liverpool momentami gra na stojąco, a Atletico i tak nie odbiera mu piłki.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny