Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
KONIEC
90+6'

RB Lipsk - Tottenham: Koniec! 3:0 dla gospodarzy. "Koguty" były dzisiaj bezradne, zasłużony awans piłkarzy z Lipska.

90+4'

RB Lipsk - Tottenham: Obie drużyny czekają na końcowy gwizdek.

90+3'

RB Lipsk - Tottenham: Gospodarze kontrolują grę, wymieniają podania na połowie rywala.

90+2'

Valencia - Atalanta: Koniec spotkania. Atalanta wygrywa 4:3 po czterech golach Ilicicia. Włosi tym samym meldują się w ćwierćfinale rozgrywek.

90+1'

Valencia - Atalanta: Mecz potrwa o dwie minuty dłużej.

90'

RB Lipsk - Tottenham: Sześć minut doliczone.

89'

RB Lipsk - Tottenham: Sfrustrowany Lucas nie opanował piłki od Sessegnona.

88'

Valencia - Atalanta:

87'

RB Lipsk - Tottenham: 3:0! Wejście smoka Forsberga! Napastnik dopadł do bezpańskiej piłki i z zimną krwią posłał ją do siatki.

86'

Valencia - Atalanta: 14 gol w 2020 roku. W Europie ciężko znaleźć lepszezgo.

85'

84'

RB Lipsk - Tottenham: Lloris uprzedził Upamecano, który jeszcze został powalony przez Tangangę. Brutalne pchnięcie.

83'

Valencia - Atalanta: 3:4! Co za mecz Ilicicia! Czwarty gooool! Ależ uderzenie - wewnętrzną częścią stopy w górny róg!

82'

RB Lipsk - Tottenham: Upamecano uderzył z powietrza i trafił w Tangangę. Gracz gości znokautowany.

81'

RB Lipsk - Tottenham:

80'

RB Lipsk - Tottenham: Fernandes za Lo Celso.

79'

Valencia - Atalanta: Gomez opuszcza murawę, w jego miejsce pojawia się Malinowski.

78'

Valencia - Atalanta: Strata Laimera, ale nie wykorzystał tego Lo Celso.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka