Multiliga z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Mecz PSG - Basaksehir prawdopodobnie nie zostanie dziś dokończony. Piłkarze gości wciąż nie wyrazili zgody na wznowienie gry.

Rennes - Sevilla 1:3

90+5'

RB Lipsk - Manchester United: KONIEC! 3:2! RB LIPSK GRA DALEJ! Manchester United odpada na własne życzenie.

90+4'

RB Lipsk - Manchester United: Ależ blisko samobójczego trafienie Mukiele. Mnóstwo szczęścia po stronie gospodarzy.

90+4'

FC Barcelona - Juventus: 0:3! Juve nie dało szans Barcelonie i zasłużenie wygrywa grupę.

90+3'

Rennes - Sevilla: Koniec meczu. 1:3.

90+2'

Dynamo Kijów - Ferencvaros: Koniec meczu w Kijowie. 1:0 i Dynamo zagra na wiosnę w Lidze Europy.

90+1'

RB Lipsk - Manchester United: Cztery minuty doliczone.

90'

RB Lipsk - Manchester United: Powtórki pokazują, że drugi gol dla "Czerwonych Diabłów" padł po zagraniu ręką Maguire'a.

89'

RB Lipsk - Manchester United: Natarcie gości. Scott McTominay był odchylony i uderza niecelnie.

88'

RB Lipsk - Manchester United: Szansa dla gospodarzy. Kluivert złapany jednak na spalonym.

87'

PSG - Basaksehir:

86'

FC Barcelona - Juventus: Cristiano Ronaldo w defensywie. Można? Można!

85'

RB Lipsk - Manchester United: Goście potrzebują remisu, by grać na wiosnę w LM. Oto gol na 2:3.

84'

Rennes - Sevilla: 1:3! Rzut karny dla gospodarzy. Rutter się nie myli i mamy gola dla ekipy z Ligue 1.

83'

RB Lipsk - Manchester United: Piłka w siatce gospodarzy. Pogba trafia na 3:2! Czy będzie spektakularny powrót?! Będą emocje w ostatnich minutach!

82'

RB Lipsk - Manchester United:

81'

FC Barcelona - Juventus: Pjanić uderzał sprzed pola karnego, ale to był koszmarny strzał. Bardzo, bardzo niecelny.

80'

RB Lipsk - Manchester United: 3:1! Rzut karny wykorzystany przez Bruno Fernandesa.

79'

Rennes - Sevilla: Kolejny cios przyjezdnych. En Nesyri ustrzelił dublet.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN