Multiliga z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Szachtar Donieck - Real Madryt 0:5

90+6'

PSG - RB Lipsk: Koniec meczu w Paryżu! PSG po dublecie Messiego wygrało 3:2!

90+6'

Atletico - Liverpool: Koniec! "The Reds" wygrali 3:2!

90+5'

PSG - RB Lipsk: Jeszcze odpowiedź gości, ale fatalny strzał Forsberga.

90+4'

NIE MA GOLA! Mbappe huknął nad poprzeczką!

90+4'

Rzut karny dla PSG! Hakimi był faulowany!

90+4'

FC Porto - AC Milan: Koniec meczu! Portugalczycy wygrali 1:0!

90+3'

Atletico - Liverpool: Szansa dla gospodarzy! Correa uderzył nad bramką zza pola karnego.

90+3'

Ajax - Borussia:

90+2'

Szachtar - Real: Koniec! "Królewscy" wygrali 5:0!

90+1'

Koniec meczu w Amsterdamie! Ajax rozbił Borussię 4:0!

90+1'

Atletico - Liverpool: Aż sześć minut doliczył arbiter.

90'

Atletico - Liverpool: Suarez złapany na spalonym.

90+1'

Pierwszy wieczorny mecz już się skończył. Inter Mediolan - Sheriff Tiraspol 3:1.

90+1'

GOOOOOOOOOOOL DLA REALU! Benzema dobija Szachtar, 5:0 dla "Królewskich"!

89'

Inter - Sheriff:

87'

PSG - RB Lipsk:

86'

Atletico - Liverpool: "The Reds" utrzymują się przy piłce. Mają dobry wynik i grają w przewadze jednego zawodnika.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny