Multiliga z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Szachtar Donieck - Sheriff Tyraspol 1:1

90+6'

Koniec spotkania w Mediolanie! Milan przegrał z Liverpoolem 1:2!

90+6'

Koniec meczu w Porto! Atletico wygrało 3:1 i jest w 1/8 finału!

90+5'

GOOOOOOOOOOOL DLA PORTO! Oliveira trafił z karnego, lecz Atletico i tak wygra ten mecz!

90+5'

RZUT KARNY DLA PORTO! Hermoso faulował rywala!

90+4'

Porto - Atletico:

90+4'

Koniec meczu Szachtar - Sheriff! Ostatecznie padł remis 1:1.

90+3'

Koniec meczu w Amsterdamie! Ajax wygrał ze Sportingiem 4:2!

90+3'

GOOOOOOOOOOL DLA SHERIFFA! Nikolov na 1:1 w meczu z Szahctarem!

90+2'

GOOOOOOOOOOOL DLA ATLETICO! DE PAUL! 3:0 w meczu z Porto!

90+2'

Koniec meczu w Dortmundzie! Borussia wygrała z Besiktasem aż 5:0!

90+1'

Porto - Atletico: Pięć minut doliczył do tego spotkania arbiter.

90'

Koniec meczu w Madrycie! Real wygrał 2:0 z Interem i zwyciężył w grupie D!

90'

Porto - Atletico: Znakomita kontra gości i jest po meczu! Griezmann znakomicie obsłużył Correę, a ten wygrał pojedynek z bramkarzem!

89'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ATLETICO! CORREA na 2:0!

87'

Milan - Liverpool: Świetna sytuacja "Rossonerich", Kessie w sytuacji sam na sam strzelił w Alissona!

87'

Porto - Atletico: Niepewna interwencja jednego z obrońców Porto, wyratowali się jednak gospodarze.

86'

Milan - Liverpool: Ibrahimović próbował uderzenia przewrotką, ale nie trafił w bramkę.

1640 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka i trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI