Multiliga z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów. Śledź relację na żywo [wyniki, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. Dobranoc!

90+4'

OLY - TOT: Tottenham przypieczętowuje awans strzelając drugą bramkę! Strzelcem gola Hojbjerg. Mecz się kończy. Z grupy D awansuje Tottenham i Eintracht Frankfurt.

KONIEC

Zakończył się mecz w Lizbonie. Eintracht wygrywa go 2:1 i przechodzi do fazy pucharowej!

KONIEC

LIV - NAP: Gol dla Liverpoolu, ale jednak sędzia nie uznaje bramki. Spalony. Po interwencji VAR sędziowie jednak uznają trafienie! Za chwilę mecz się kończy: Liverpool pokonuje Napoli i zrównuje się punktowo z przeciwnikiem w grupie. Z uwagi na gorszy bilans bramkowy zakończy na drugim miejscu.

KONIEC

Ostatni gwizdek również w Monachium:

KONIEC

Ran - AJA: Koniec meczu w Glasgow. Rangersi pozostawiają po sobie fatalne wrażenie, w całej fazie grupowej stracili aż 22 gole, dziś przegrali 1:3 z Ajaxem.

KONIEC

Zakończył się mecz w Pilznie. Viktoria nie zdobyła ani jednego punktu w grupie śmierci, ale akurat w meczach z Barceloną pokazała się z najlepszej strony. Dziś przegrała 2:4.

87'

OLY - TOT: Kolasinac był bliski strzelenia gola, ale uderzył głową niecelnie w idealnej sytuacji...

90+3'

LIV - NAP: Głębokie dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu, ale czujny jest Alisson. Zaraz zagrywa bardzo długą piłkę, akcja Liverpoolu. Salah był bliski pokonania Mereta po raz drugi.

90+3'

LIV - NAP: Napoli napiera, rzut rożny.

85'

OLY - TOT: Piłkarskie paradoksy

90'

LIV - NAP: Raspadori oddaje strzał z pola karnego, ale bardzo niecelny.

89'

RAN - AJA: Ajax szybko odpowiada rywalom. Conceicao trafia do bramki i goście prowadzą 3:1.

83'

OLY - TOT: Dobry strzał oddaje Sanchez, ale jest blokowany w polu karnym.

86'

RAN - AJA: Drugiego gola w tej edycji LM strzelili Rangersi. Tavernier trafił z rzutu karnego.

80'

OLY - TOT: Bliski zapewnienia awansu Tottenhamowi był Hojbjerg, ale trafił w poprzeczkę!

85'

LIV - NAP: Gol dla Liverpoolu. Błąd Mereta, który wypuszcza piłkę po obronie strzału głową, dopada do niej Salah i wyprowadza Liverpool na prowadzenie.

84'

LIV - NAP: Kim kasuje akcję Salaha na prawym skrzydle.

83'

LIV - NAP: Mamy na boisku Piotra Zielińskiego, który wszedł za Lobotkę.

81'

LIV - NAP: Kvaratskhelia mija dwóch rywali, oddaje strzał, ale bardzo niecelny.

Bukmacherzy

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny