Czat

Juventus Turyn - Lokomotiv Moskwa Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy ponownie!

Polskich kibiców cieszyć mogą dobre występy Szczęsnego, Krychowiaka a przede wszystkim - Lewandowskiego, który strzelił dwa gole.

Cenne zwycięstwo odniósł zwłaszcza Real Madryt. Media spekulowały bowiem, że w przypadku porażki z posadą pożegna się Zinedine Zidane.

Sporo emocji dostarczyły nam wtorkowe spotkania Ligi Mistrzów. Ostatecznie jednak obyło się bez niespodzianek.

90'+5

Galatasaray - Real: Ostatni gwizdek, skromne zwycięstwo "Królewskich" stało się faktem!

90'+4

Club Brugge - PSG: Koniec, gospodarze rozbici! 5:0 dla ekipy z Francji

90'+4

Juventus - Lokomotiw: Ostatni gwizdek, triumf "Starej Damy" 2:1

90'+4

Manchester City - Atalanta: Koniec! 5:1!

90'+5

Olympiakos - Bayern: Koniec meczu! Niemiecka ekipa wygrała 3:2!

90'+4

Tottenham - Crvena Zvezda: Koniec meczu! 5:0!

90'

Olympiakos - Bayern: Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry

87'

Galatasaray - Real: Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. W tym meczu wszystko jeszcze może się zdarzyć

Juventus - Lokomotiw: Druga bramka Dybali

83'

Juventus - Lokomotiw: Boisko opuścił Krychowiak, zmieniony przez Kołomiejcewa

83'

Manchester City - Atalanta: Gospodarze będą kończyć mecz w "10". Drugą żółtą kartkę otrzymał Foden

83'

Club Brugge - PSG: Mbappe kompletuje hat-tricka!

81'

Juventus - Lokomotiw: Dybala schodzi z boiska, żegnany jest owacją na stojąco

80'

Club Brugge - PSG: Czwarta bramka dla przyjezdnych, trafił ponownie Mbappe po dograniu Di Marii

Juventus - Lokomotiw: Piękne, pierwsze trafienie Dybali

79'

Juventus - Lokomotiw: DYBALA! "Stara Dama" już prowadzi! Ależ mecz!

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka