KONIEC

Zostały dwa miejsca do obsadzenia:

KONIEC
KONIEC

Lyon - RB Lipsk: Ostatni gwizdek w ostatnim spotkaniu. Remis 2:2 i obie drużyny mają awans.

90+7'

Inter - FC Barcelona: Koniec! Inter żegna się z LM!

90+6'

Trwają jeszcze spotkania w Mediolanie i Lyonie.

90+6'

BVB - Slavia: Koniec! Gospodarze dowieźli wygraną do końca i zagrają na wiosnę w LM.

90+5'

Chelsea - Lille: Ostatni gwizdek. 2:1 dla The Blues.

90+4'

Ajax - Valencia: Koniec! 0:1 - i gospodarze żegnają się z LM!

90+3'

Benfica - Zenit: Koniec spotkania. 3:0.

90+2'

Ajax - Valencia: Gabriel wyrzucony z boiska!

90+1'

Ajax - Valencia: Zamieszanie na boisku. Piłkarzom puszczają nerwy.

90'

Inter - FC Barcelona: Fati najmłodszym strzelcem gola w historii LM.

89'

Ajax - Valencia: Pięć minut doliczonych.

88'

Inter - FC Barcelona: 1:2! Fati trafia do siatki, a pojawił się na boisku trzy minuty temu.

87'

Ajax - Valencia:

86'

Ajax - Valencia: Gospodarze stawiają wszystko na jedną kartę.

85'

Sytuacja w grupie G:

84'

Lyon - RB Lipsk: 2:2! Mamy wyrównanie! Francuzi wskakują na drugą pozycję w tabeli! Wielka radość w Lyonie, trafienie Depaya.

83'

Inter - FC Barcelona: Piłka w siatce gości, ale znów spalony.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji
1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start